2726
عنوان

اضافه وزن دختر نه ساله ام

1548 بازدید | 26 پست

سلام دوستان دختر من با قد 135 وزنش حدود 41ک هست و البته بیشتر شکم داره.......چه جوری وزنشو کم کنم؟........کسی مشکل من را داشته که تونسته باشه وزن فرزندش را پایین بیاره؟

مامان ترنم سابق......عضویت 1378

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببرش هر صبح پیاده روی 

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂

الهی انقد دوس دارم دختر بچه تپل باشه😍😍😍

چیکارش داری بهش هی نگیا چاقیا فلان بزار تو حال خودش باشه بزرگ شد خودش اگ دوس داشت رژیم میگیرع

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

ورزش 

غذاشم کم کن نه خیلی ها بچه ضعیف میشه بعدا باید ببری دکتر

به مرور زمان لاغر میشه

خودم اینطوری لاغر شدم غذامو نصف کردم 

راههای دیگه بدرد نمیخوره رژیم سختو نمد قرص لاغریو الکیه

الهی انقد دوس دارم دختر بچه تپل باشه😍😍😍 چیکارش داری بهش هی نگیا چاقیا فلان بزار تو حال خودش باشه ...

به خدا من خودم خوشم میاد میچلونمش.............ولی دوستاش تو مدرسه اذیتش میکنن بااینکه چاق به حساب نمیاد بهش میگن چاق

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
خودم هم تو این سن دقیقا هیکلم مثل دخترم بود ولی خودش دوست داره لاغر بشه

خب اگه خودش دوست داره ببرش باشگاه یه ورزشی که خودش دوست داره، شاید چون بچه‌ست ورزش های توپی رو بیشتر دوست داشته باشه تا ایروبیک و اینا..

خودم هم تو این سن دقیقا هیکلم مثل دخترم بود ولی خودش دوست داره لاغر بشه

اگه دوست داره دو تا سه جلسه  در هفته ببرش باشگاه. مجردیم که میرفتم یه دختر ۷ یا ۸ ساله میومد انقدر با نمک بود مثل توپ بود قلقلی.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706