2737
2734

اقا من یه خاله دارم ماه

انقد با عروساش اوکیه ک من ارزوم بود عروسش شم

حیف ک پسراش بزرگ بودن برام خخخ

الان خاله جونم اومده خونم اخر هفته میخواد بره یزد خونه خودش

واسه عروساش عطر خریده

مونده واسه نوهاش خوردنی چی بگیره ک خوب باش

فعلا پاستیل مد نظرمونه گفتم بیام نظر مامانای خوش سلیقه بپرسم

راستی لپ لپ هم گفتش 

شما یه چیزی بگین ک ارزون و خوب باشه نوه زیاد داره

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لواشک متری

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2728
دست خالت درد نکنه ولی من هیچی نمیخام مادرشوهرم مریضه فقط میخام هرچه زودتر خوب شه همین

ایشالله ک زود خوب شن

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد
2738

من دوست ندارم مادرسوهرم برای نینیم چیزی بخره یا بیاره اخلاقشو میدونم 

و اینکه خودم خوشم نمیاد از این کار

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
خودشم همین گفت

لواشک و میوه خشک عزیزم اگر خواستید بگید بفرستم خدمتتون😍😍

@Mivekhoshkha

@khanemivekhoshk

09157112469

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk

به نظر منم اسباب بازی جات بهتره. یه چیز کوچولو. لپ لپ آخه چیز به درد بخوری توش نیست

از این بسته های کوچیک که شبیه لگو ان. اگثر سوپری ها دارن. یه آدمه مثلا اسپایدرمن یا نینجا با یه ماشین یا موتور یا همچین چیزی 

دخترونه اش هم هست