2737
2734

سلام

خیلی وقت بود که تاپیک نزدم ولی امروز مجبور شدم چون... 

دلم خیلی گرفته 

ولی متاسفانه نمیتونم به هیچ کس هیچی بگم

چون مطمئنم هیچ کس اونجوری که باید درکم نمیکنه

دلم داره میترکه😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا ک نمیگی پس تا درودی دیگر دوصد بدرود 😐😐😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
بگو خاهر

دلم از تنهاییم گرفته

همه پیشمن ولی وقتی حرفامو احساسمو اونجوری که باید درک نمیکنن خیلی غصه میخورم

من 2 ساله دارم اقدام میکنم برای بارداری

2 بار باردار شدم که سقط شدن

اگه برام میموند یه ماه دیگه زایمانم بود😭😭

تمام دوستام، فامیلام، همه کسایی که در جریان بودمو با من بودن باردار شدنو بچه هاشون سالم و سلامت به دنیا اومدن

من این وسط موندم با دستای خالی😔😔

2738
دلم از تنهاییم گرفته همه پیشمن ولی وقتی حرفامو احساسمو اونجوری که باید درک نمیکنن خیلی غصه میخورم ...

منم دوتا سقط داشتم ،یه ای یو ای و یه ای وی اف که همه اش ناموفق بود.

الانم 3روزه که انتقال جنین دادم.اما ناامیدم ،هیچ علائمی ندارم،فقط دارم درد آمپول ها رو تحمل میکنم.

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
دلم از تنهاییم گرفته همه پیشمن ولی وقتی حرفامو احساسمو اونجوری که باید درک نمیکنن خیلی غصه میخورم ...

عزیزم ما حسابی درکت میکنیم چون تو شرایط مشابهیم

منم ی سال اقدامم و ارزوی بیبی چک مثبت به دلم مونده ک مونده

سخته

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2706