1232
1226
پنج روز دیگه دو ما هم تموم میشه امروز از صبح حالت تهوع دارم گلاب ب روتونم😷😷😷....

چی کار کنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
1221

منکه هرکاری کردم فایده نداشت دارم مدارا میکنم...غذا هم نمیخ.رم اصلا...حالا شما طب فشاری رو امتحان کن...صبح بیدار میشی تو رختخ.اب بیسکوییت ترد بخور شاید برای شما اثر کنه

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی  
1167

وقتی بحث غذا خوردن در دوره‌ی بارداری به میان می‌آید، بسیاری از زنان درمی‌يابند که خوردن غذاهای سبک به دفعات متعدد در طول روز، معده‌ی آنها را آرام می‌کند. مورکوف می‌گوید: «من آن را راه‌حل شش مرحله‌ای می‌نامم. وقتی شکم شما خالی است، اسیدهای معده چیزی برای هضم کردن ندارند و درنتیجه به‌ سراغ پوشش داخلی معده‌ی شما می‌روند و باعث تهوع می‌شوند. از سویی دیگر، خوردن بیش‌ازحد نیز می‌تواند بر دستگاه گوارش فشار وارد کند و باعث حالت تهوع شود. بنابراین بهترین دفاع در برابر تهوع بارداری، آن است که شکم‌تان را در تمام طول روز و شب، تا اندازه‌‌ای پُر نگه دارید.»

مورکوف پیشنهاد می‌کند که همیشه مقداری تنقلات – کراکر، چوب شور، میوه‌ی خشک، آجیل یا هر چیزی که معده‌تان می‌تواند تحمل کند – دم دست داشته باشید. خوردن مقدار کمی از این تنقلات قبل از بیرون آمدن از رختخواب در صبح می‌تواند از حالت تهوع جلوگیری کند و یک میان‌وعده‌ی سبک قبل از خواب، قند خون شما را در طول شب تثبیت خواهد کرد. خوردن تنقلات کوچک در طول روز نیز باعث می‌شود که همیشه مقداری غذا در معده‌تان داشته باشید.

خدایی که در این نزدیکیست
1241