2737
2739

بچه ها من به این دکتر مراجعه کردم نمیگم با روح و روان من چه کرد فقط خدا ازش نگذره دکتریه که پاتونو بذارید تو مطبش هزار تا عیب و ایراد میذاره روتون.خواستم این تجربه تلخم و باهاتون به اشتراک بذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی خیر نبینههههه این دکتر به حق فاطمه زهرا من ۱ هفتمم نبود فقط بی بی چکم مثبت  بود بهش گفتم من بچه نمیخام شرایطم داغونه انقدر منو دوئوند انقدر منو چرخوند که تو خارج از رحمی اخرم الان شده ۴ هفتم فقط'منو اذیت کرد ازمایش کامل ازم گرفت قندم ۹۵ ناشتا بود میگ قندت لب مرز حواست باشه الهی خیر نبینه این زن

بچه ها از من میشنوید اصلا نرید خیلی پولکیه کلی هم بهتون دردومرض میچسبونه ک پول بگیره منو که خیلی اذیت کرد اصلا زخم نداشتم الکی گفت زخم داری ممکنه هم سرطانی بشه بخوای رحمتو دربیاری😏خدا دکتر دستجردیرو خیر بده با اینکه وزیر بهداشت بودن کلی بفکر مریضاشونم حتی اوناررو که واقعا عمل میخوانو اگه ببینن ندارن ارجاع میدن جایی که کمتر براشون هزینه تراشیده بشه