2726

ازش متنفرم

بیکاره خرجمونو ننه باباش میدن با کلی منت اصلا شخصیت اجتماعی نداره همش با همه دعوا می کنه قرصای خواب اور میخوره تمرکز نداره حواسش اصلا جمع نیست همه چیو میگه اشتباه کردم یا یادم رفت خسته شدم خیلی

با حیوانات مهربان باشیم. اونام مثل ما درد و گرسنگیو میفهمن.  

خب بهش بگو,هر چى تودلته بريز بيرون

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واى عزيزم با دوتا بچه و بى پولى ميدونم كارد ب استخونت رسيده

سعى كن اول بيمارى اعصابشو درمان كنى گلم بعد بفرستيش سركار اين تصادفا از بى اعصابى و عدم تمركزه حواسه

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
باید تحمل کنی و درستش کنی من شوهرم بهم خیانت کرد اما به خاطر بچم تحمل کردم و زندگی کردم م بدونم خیلی ...

به خدا هر دفعه یه جاشو درست می کنم یه حا دیگه خراب میشه

با حیوانات مهربان باشیم. اونام مثل ما درد و گرسنگیو میفهمن.  
2706