2733
2734

پام کبوده خیلی هم درد میکنه ولی نمیدونم برم یا نه. دیشب یجورایی میخواست عذرخواهی کنه. پریشب متو زد. توی دو راهیم. این چندمین بار هست این کار رو می کنه

وقتی برای دیگران لقمه بزرگ تر از دهانشان باشی، آن ها چاره ای ندارند جز آنکه"خردت کنن"تا برایشان اندازه شوی... پس مراقب معاشرت هایت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره میخوام زندگی کنم.  چون یه بچه یه ساله دارم. و اینکه دوسش هم دارم

وقتی برای دیگران لقمه بزرگ تر از دهانشان باشی، آن ها چاره ای ندارند جز آنکه"خردت کنن"تا برایشان اندازه شوی... پس مراقب معاشرت هایت باش
2738

برو

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
اگه میخواهی جدا شی برو چون بری بفهمه ممکنه بد شه برات ازش تعهد سفت و سخت بگیر

بدتر از کتک زدنش که نمیشه....حداقل مدرک جمع کنه پس فردا بدردش میخوره....اون آقا هم بفهمه دست و پاش رو جمع می کنه

بله برو ولی لازم نیست همسرت چیزی بفهمه.

اول باید بری کلانتری شکایت کنی و اونا نامه میدن بهت برای پزشکی قانونی

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
بدتر از کتک زدنش که نمیشه....حداقل مدرک جمع کنه پس فردا بدردش میخوره....اون آقا هم بفهمه دست و پاش ر ...

نمیدونم میگم اکه میخواد حدا شه بهتره بره

اگه نمیخواد که مدرک به درد نمیخوره

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

صرف اینکه گواهی پزشکی قانونی بگیرید مدرک محسوب نمیشه دوستان.

مدرک یعنی اثبات ایراد ضرب و شتم توسط همسر.حالا با شهادت شهود یا.‌ غیره

مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد
2706