2733
2734

سلام روز خوش

من سر یه مسایلی که مربوط به مدارک و اینجور چیزا بود واینکه برگشتم ایران ....( خواهشا سوال نپرسید به دلایلی نمیتونم جواب بدم)

دانشگاه رو ادامه ندادم وصبر کردم مدارکم تکمیل بشه 

و دقیقا ۲ ماه پیش تکمیل شده

وچون شدید عاشق درسم و بخصوص رشته زبان ویه نوزاد ۴ ماهه دارم

نمیتونم دولتی یا آزاد برم

وفقط میتونم پیام نور برم 

ورشته ای انتخاب کردم که بدون کنکور هم داره

فقط مشکل اینجاست که زنگ زدم به مشاور گفت این رشته ( زبان وادبیات انگلیسی یا مترجمی زبان)

رو دانشگاه پیام نور ( شهر خودمون و حومه) نداره

کنکورم نمیتونم بدم 

حالا چیکار کنم؟ شدید ناراحتم و نگرانم نکنه سال دیگه ورودی مهر نتونم برم دانشگاه 

لطفا تجربیاتتون رو بگید

وراهنماییم کنید چیکار کنم

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

خب وقتی پیام نور نزدیک شما نداره این رشته رو چیکار میشه کرد!غیر انتفاعی بخون اگه داره! حالا شایدم از شانس شما تا سال دیگه این رشته به پیام نور اضافه بشه  

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چاره ای نیست .وقتی رشته مورد. علاقت رو دانشگاه شهر خودتون نداره باید برسد دانشگاه های شهر های اطراف بپرسید .پیام نور کلاسش کم تشکیل میشه میتونید شهر های اطراف دانشگاه رو ثبت نام کنید بعد کلاس هاتون رو الکترونیکی بردارید .کلاس الکترونیکی راحت تو خونه هم نشسته باشی آنلاین بشی کلاست تشکیل میشه میان ترم هم انلاینه .ولی پایان ترم تو دانشگاه گرفته میشه
هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی
2728
خب وقتی پیام نور نزدیک شما نداره این رشته رو چیکار میشه کرد!غیر انتفاعی بخون اگه داره! حالا شایدم از ...

ببخشید دیر جواب دادم 

غیر انتفاعی پرسیدم باید حضوری باشه

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
بزن شهر دیگه ولی حوزه امتحانی بزن شهر خودتون .تمام امتحانات رو می ری شهر خودتون میدی . دوستم اینجوری ...

جدی میشه؟

ببخشید دیر جواب دادم 

چاره ای نیست .وقتی رشته مورد. علاقت رو دانشگاه شهر خودتون نداره باید برسد دانشگاه های شهر های اطراف ...

چقد خووووب ممنون عزیزم