2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه ها سونو با مامو فرق داره...من خودم ماموگرافی میگیرم..کارشناس رادیولوژیم..عزیزم جوابو بذار بهت بگم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
بچه ها سونو با مامو فرق داره...من خودم ماموگرافی میگیرم..کارشناس رادیولوژیم..عزیزم جوابو بذار بهت بگ ...

عزیزم من قصد بارداری داشتم به دکتر گفتم چکاب سینه می خوام گفت نه . اون مال چهل سال به بالاست. همینطوری معاینه کرد. بنظرتون لازمه برم سونو بدم؟

بچه ها سونو با مامو فرق داره...من خودم ماموگرافی میگیرم..کارشناس رادیولوژیم..عزیزم جوابو بذار بهت بگ ...

ببخشيد عزیزم میشه منم یه سوال بپرسم؟

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊
عزیزم من قصد بارداری داشتم به دکتر گفتم چکاب سینه می خوام گفت نه . اون مال چهل سال به بالاست. همینطو ...

نه واسه چی اخه  .الکی خوشت میاد هزینه کنه .فقط برو دکتر زنانا معاینه بشی بعدشم یه ازمایش تئروید حتما بگو بنویسه و کم خونی و قند اینا لازم واسه قبل بارداری 

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **
عزیزم من قصد بارداری داشتم به دکتر گفتم چکاب سینه می خوام گفت نه . اون مال چهل سال به بالاست. همینطو ...

چندسالتونه؟بعضی ها توسن ۲۰سالگی مشکل پیدامیکنن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706