2726
عنوان

مشهدیا میشه بیاین لطفا😞😞😞

111 بازدید | 18 پست

سلام

میخوام گوش دخترمو سوراخ کنم. 7ماهشه. به چندتا درمانگاه زنگ زدم. یکی گفت زیر یکسال سوراخ نمیکنیم😒 بقیه هم جواب ندادن😤😤😤😤

درمانگاه یا کلینیکی سراغ دارین که خوب باشه؟ که خودتون تجربش کرده باشین؟

میدونم کارسختی نیس و خیلی جاها انجام میدن. ولی میخوام مطمئن باشه. ممنون

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

زنگ.بزن عبدالمطلب خیلییی خوبه ولی نمیدونم بچه چه قدی ولی کارشون دقیق و خوبه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکترعمومی بری سوراخ میکنن

واقعا؟ نشنیده بودم

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
زنگ.بزن عبدالمطلب خیلییی خوبه ولی نمیدونم بچه چه قدی ولی کارشون دقیق و خوبه

درمانگاه عبدالمطلب؟

من دخمل نداشتم عزیزم  نمیتونم کمکتون کنم

ممنونم 😊

عزیزم برد درمانگاه

من رفتم درمانگاه آزادشهر تو امامت خ خوب بود

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
برو درمانگاه سوراخ میکنه خونتون کجاست

میدونم عزیزم. ولی من مرکز شهرنیستم. درمانگاه های اینجا رو قبول ندارم😕

ببرش دکترمنطق خودتون سوراخ میکنن کاری نداره

مرسی💟

خوب کجای من مصلی هستم 

الان خونه مامانمم. شهرک ابوذر

عزیزم برد درمانگاه من رفتم درمانگاه آزادشهر تو امامت خ خوب بود

ممنون😘

2706