2733
2734
عنوان

مشهدیا میشه بیاین لطفا😞😞😞

111 بازدید | 18 پست

سلام

میخوام گوش دخترمو سوراخ کنم. 7ماهشه. به چندتا درمانگاه زنگ زدم. یکی گفت زیر یکسال سوراخ نمیکنیم😒 بقیه هم جواب ندادن😤😤😤😤

درمانگاه یا کلینیکی سراغ دارین که خوب باشه؟ که خودتون تجربش کرده باشین؟

میدونم کارسختی نیس و خیلی جاها انجام میدن. ولی میخوام مطمئن باشه. ممنون

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

زنگ.بزن عبدالمطلب خیلییی خوبه ولی نمیدونم بچه چه قدی ولی کارشون دقیق و خوبه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دکترعمومی بری سوراخ میکنن

واقعا؟ نشنیده بودم

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
زنگ.بزن عبدالمطلب خیلییی خوبه ولی نمیدونم بچه چه قدی ولی کارشون دقیق و خوبه

درمانگاه عبدالمطلب؟

2738
من دخمل نداشتم عزیزم  نمیتونم کمکتون کنم

ممنونم 😊

عزیزم برد درمانگاه

من رفتم درمانگاه آزادشهر تو امامت خ خوب بود

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
برو درمانگاه سوراخ میکنه خونتون کجاست

میدونم عزیزم. ولی من مرکز شهرنیستم. درمانگاه های اینجا رو قبول ندارم😕

ببرش دکترمنطق خودتون سوراخ میکنن کاری نداره

مرسی💟

خوب کجای من مصلی هستم 

الان خونه مامانمم. شهرک ابوذر

عزیزم برد درمانگاه من رفتم درمانگاه آزادشهر تو امامت خ خوب بود

ممنون😘

2706