2726

جنسهای  ارسالی فروشگاه ویترینی شو با عکسهای داخل سایت شدیدامغایرت داره وبعد که درخواست رسیدگی کنین خیلی مودبانه شمارو بازی میدن و زیر بار مغایرت نمیرن پیشنهاد میکنم اصلا از این فروشگاه خریدنکنین قیمتها هم منصفانه نیست نسبت به جنس کالا

جنسهای  ارسالی فروشگاه ویترینی شو با عکسهای داخل سایت شدیدامغایرت داره وبعد که درخواست رسیدگی ک ...

سلام... اتفاقا من تجربه ی کاملا متفاوتی از خریدم تو این فروشگاه دارم. اولا" بقول شما خیلی خیلی مودب هستن، دوما" من دو بار خرید کردم کاملا کارهاشون مثل عکساشون بود... حالا شاید شما انتظار داشتین که کارشون صد در صد مطابق باشه ولی به نظر من باید حق بدیم که یه فروشگاه اینترنتی میتونه تا چند درصد کار متفاوتی از نظر ما ارسال کنه. چون عکاسی حرفه ای از کارهای پارچه ای خیلی سخته شاید شما باید انتظارتون رو از فروشگاه بیارین پایینتر و درخواست منطقی تری داشته باشین... ولی واقعا جنس کارهاشون خوب بود.. من دو تا روتختی از ویترینی شو خریدم با یه تشک.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جنسهای  ارسالی فروشگاه ویترینی شو با عکسهای داخل سایت شدیدامغایرت داره وبعد که درخواست رسیدگی ک ...

نمیدونم شما از ویترینی شو چی خریدین، ولی من یه ست پرده و یه روتختی خریدم. قیمتشون خیلی نسبت به بازار مناسب بود، البته برای من اصل بودن برند و کیفیت جنس مهم بود که خدا رو شکر اونم خوب بود. روتختیشو دوبارم شستم اصلا رنگ نداد. اتفاقا همین الانم اومدم تو گوگل پیداشون کنم دیدم شما اینطوری نوشتین :دی

2728

دقیقا اینقد متفاوته که من عصبانیم از خریدم من یک میلیون و پونصد پول دادم ولی انگار انداختمش سطل آشغال خیلی بیخود بود لطفا از جایه معتبر خرید کنین که اینجوری تو پاچتون نره

من یه روتختی خریدم همون روز تحویل دادن مثل تصویرش بود دستشون درد نکنه همه کاراشونم برند هست ما تو سایتای دیگه گشتم قیمت هارو مقایسه کردم بعد خریدم راضی بودم شکر خدا یه کارت ضمانت هم روی روتختی بود ممنونم ازتون. تشک هاتونم از همه جا ارزون تره میخوام سه تا تشک ثبت کنم امیدوارم مثل سفارش قبلی سریع به دستم برسه