2737
2734
عنوان

آخه چرا همش این بلاها سر من میاد...

| مشاهده متن کامل بحث + 1099 بازدید | 78 پست
سوالتو توی کلینیک بپرس بعدم اون بیشعوری خودشو نشون داده و یه بار دیگه ثابت کرده مدرک شعور و فرهنگ نم ...

بخدا خیلی دارم احساس بدبختی میکنم....این همه بلا ،مگه من چیکار کردم من یه گربه میبینم دلم براش میسوزه براش غذا میبرم اما خدا لهم کرد....دلش نسوخت برام ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون جوری ک من و تحقیر کرد فک نکنم کسی سمتم بیاد

بیخیال گندش نکن😂بعدن به این روزات میخندی خاطره میشه.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2731
بخدا خیلی دارم احساس بدبختی میکنم....این همه بلا ،مگه من چیکار کردم من یه گربه میبینم دلم براش میسوز ...

معلم فیزیکم منو تو کلاس له کرد دقیقا حس تو رو داشتم گلم همه فراموش میکنن کسی یادش نمیمونه

2738
تازه آموزش بهم گفته برو شیرینی بگیر و جلوی بچه ها ازش عذرخاهی کن در صورتی که من کار نکردم...هرچی فحش ...

واه واه چه دانشگاه مضخرفي

والا من تازه با يه استادم دعوام شد

استاد رو اخراج كردن😐

2706