2737
2734

من می خوام اسباب کشی کنم بعد اونجا که می خوام بریم آپارتمانه و تراس هم نداره 

اینجا یه حیاط کوچیک داره و میشه توش شست

تقریبا همه چیزم رو شستم

مونده تشک تختم 

به نظرتون اگه بشورمش چه قدر زمان می بره تا خشک بشه؟

با این سردی هوا

احتمالا تا آخر هفته اثاث ببریم 

اتفاقا زود خشک میشه ببر تو حیاط خوب پشت و رو تاید بزن آب بکش و ایستاده تکیه بده دیوار جلو آفتاب ترجیحا روز بعد سر و ته کن که کامل خشک بشه بعد ببر .من خیلی شستم اینجوری ۲ روزه خشک شد تمییز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی زمان بره با این هوا خشک بشه اگه هم کامل خشک نشه بو میفته

بعضی خشک شویی ها میشورن حدود ۱۰۰ تومنم میگیره

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

2738
الان نشور..هوابده خشک نمیشه..یا بده خشک شویی یا فعلا بیخیال شو تا اسفند یه کم هوا بهتربشه

میگم دیگه دارم اثاث کشی می کنم جایی که تراس نداره 

آپارتمانیه

خشک شویی هم اعتماد ندارم درست بشورم 

من نمیدونستم تشک تخت روهم میشورن! آخه روتشکی ولحاف روتختی میفته روش،خوبه،یه چیز یادگرفتم. ببخشین آب ...

من بعد از ۶ ۷ سال اولین باره می خوام بشورم 

تجربه ندارم

اتفاقا زود خشک میشه ببر تو حیاط خوب پشت و رو تاید بزن آب بکش و ایستاده تکیه بده دیوار جلو آفتاب ترجی ...

عشق کیک کجا رفتی 

بیا بگو اگه شب بارندگی شد آوردمش اتاق خشک میشه؟

بنظر من نشور چون فنر داخلش زنگ میزنه و ...الانم آفتاب زیاد داغ نیس که زود خشک بشه اگر ملحفه اش زیپ داره اونو دربیار بده خشکشویی بشوره بعدا بکش بهش من خودم البته با کمک همسرم اینکار و کردم عالی شد 

2706