2737
2734
عنوان

خاطره بد سزارین از اتاق عمل

| مشاهده متن کامل بحث + 12579 بازدید | 119 پست
استار تر میشه بگید کجایید که انقدر همه چی غیر استاندارده مگه بدون سند هم میشه ؟؟؟؟؟ اصلا تا ۱۲ ساعت ...

تهرانم یه بیمارستان خصوصی البته خیلی هم بیمارستان تاپی نیست.البته بگم من خودم اصرار داشتم چون دوستم بهم گفته بود اینطوری بهتره وگرنه اونا هم غر میزدن

والله من سه بار سزارین کردم دکتر بیهوشی چقدر مهربون بود سهرم رو پرسید که اصالتا کجاییم یه بارش بیحسی داشتم دکترم بغلم کرد تا آمپول رو زدن خیلی خوب بود موقع ریکاوری هم پرستار خیلی مهربون بود

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه قدر بد!خواهرمن سز شدن سال پیش  یه چادر دادن روگان پوشید بعد برابتادین زدن آقا نبود تواتاق، و ...

نه والا ابنا خیلی بیشعور بودن من خودم با دست پشت باسنپو گرفته بودم حداقل اون تیکه معلوم نشه😅

2738
خوش بحالتون

یرید یه بیمارستان دیگه اگه شد خصوصی 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نه والا ابنا خیلی بیشعور بودن من خودم با دست پشت باسنپو گرفته بودم حداقل اون تیکه معلوم نشه😅

وای چه بد برای من یه چیزی حالت شنل دادن پوشیدم کلاه هم داشت ک موها معلوم نشه😅

وای چه بد برای من یه چیزی حالت شنل دادن پوشیدم کلاه هم داشت ک موها معلوم نشه😅

اتفاقا کلاه داشت ولی پشتش اپن بود.فهمیدم پوشوندن مو تو این مملکت از اوجب واجباته😁😁

اینم خیر سرشون خصوصی بود مثلا .😠

تحقیق کن از کسایی که سزارین کردن

2706