2733
2734
عنوان

دعا کنید رئیسم موافقت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 28 پست
سلام.چی شد؟بالاخره موافقت کرد؟

سلام عزیزم...فعلا گفت تا عید برم تا اگه بعد عید کارا کمتر شد کمتر برم😒

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم هایی که شاغل نیستن اگه تاپیک منو دیدید به فکر سر کار رفتن نباشید کار واسه خانم بچه دار باید نیم ...

اره حرفت درست اما جامعه متاسفانه به کسی که خونه داره میگن بیکار.هرجا میرم مهمونی همش میپرسن کی میخواین برین سرکار؟چرا نمیرین سرکار و....واقعا این سوال اذیت میکنه ادمو.با اینکه بچه کوچیک دارم و حتی اگه شاغل هم بودم باید مرخصی زایمان میبودم اما مردم انگار دست بردار نبستن

2728
اره حرفت درست اما جامعه متاسفانه به کسی که خونه داره میگن بیکار.هرجا میرم مهمونی همش میپرسن کی میخوا ...

میفهمم چی میگی...ولی ارامش خودت رو به خاطر این حرف های مفت بهم نزن البته اگه خودت دوست داری بری سر کار یه بحث دیگه است ولی اگه به خاطرحرف مردمه مردم چرند زیاد میگن هر وقتم ازت پرسیدن بگو با شوهرم توافق کردیم که به خاطر ارامش بچه ام نرم سرکار و خداروشکر مشکل مالی هم ندارم که برم ...

از بین همه تایپیک هایی که شرکت کردم خیلی توی ذهنم موندید.شاید بخاطر اینکه خودم بچه دارم و همیشه فکر میکنم اگه برم سرکار همین مشکلات ممکنه داشته باشم.چی شد کارتون درست شد؟اخرین بار گفتید تا عید باید مثل روال قبل برید.

2738
از بین همه تایپیک هایی که شرکت کردم خیلی توی ذهنم موندید.شاید بخاطر اینکه خودم بچه دارم و همیشه فکر ...

ممنون که پیگیرید راستش بهشون گفتم نمیام ولی اخه کار منو واسشون هیچ کس نمیکنه موافقت نمی کنن حالا دنبال یک نفر هستم که یجورایی نیمه وقت برم ...ولی از من به شما نصیحت اگه از نظر مالی نیازی نمی بینی اصلا به فکر کار نباش کار بیرون واسه خانوم خیلی استرس داره مخصوصا این که بچه داشته باشی همش عذاب وجدان اینو داری که واسه  بچت کم نذاری ....امیدوارم تصمیم درست رو بگیری 

اگه بشه نیمه وقت برین خیلی خوب میشه. ممنونم بابت راهنماییت

عزیزم چون دیدم شما پیگیرین گفتم بهتون بگم رئیسم موافقت کرد که یه جایگزین پیدا کنم و دیگه نرم. دعا کنین زود یه جایگزین خوب پیدا بشه برام. وقتی جایگزین پیدا بشه انگار یه باری از دوشم برداشته میشه