2737
2734
عنوان

تفسیر آزمایش بتا

246 بازدید | 28 پست

سلام بعد از ۱۳روز از عقب انداختن پریودی بنام ۱۵۰۰بود ولی وقتی سه روز عقب انداختم خونریزی داشتم تا ۶روز ولی کلا چهار پنج تا نوار خون صورتی و قهوه ای دیدم فکر کردم پریودم و به روی خودم نیاوردم ولی بعد دیدم حالت تهوع شدید و گاهی دل درد پریودی رفتم آزمایش بتا۱۵۰۰...چیکار کنم باتوجه به خونی که دیدم میترسم لطفاً راهنمایی کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ینی بتات زیاد نشده!!خوب نیست اینجوری برو دکتر خیالت راحت شه یا دوباره ازمایش بده عزیزم

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2728
کلا یه با. آزمایش بتا دادم اونم بعد از ۱۳روز عقب انداختن؟چیکار کنم؟

اها فک کردم نوشتی دوباره از دادم 

الان لکه بینی داری؟درد پری داری؟

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2738
به نظرتون بارداریم سالمه؟

اره چون بتات خوب بالا رفته خون دیدن اولشم معمولیه واسه لانه گزینی میشه معمولا عزیزم 

انشاء الله که ۹ ماه بارداری خوبی داشته باشه و لذت ببری از رشد نینی کوچولوت تو بدنت 😊و بی استرس بگذره و همیشه همه چیش عالی بی ریسک باشه عزیز دلم 

اللهم عجل لولیک الفرج
بعد نزدیکی لک می‌دیدم دلیلش  چی بود؟

پس فکر کنم دیگه نباید نزدیکی داشته باشی .چون کسایی که نزدیکی دارن تو این دوران و بعدش لک میبینن دیگه باید کنسلش کنن والا چیز خاصی نیست

اللهم عجل لولیک الفرج
اره چون بتات خوب بالا رفته خون دیدن اولشم معمولیه واسه لانه گزینی میشه معمولا عزیزم  انشاء الل ...

ممنووووون مهربونم بانو خانوم گلی کمی آروم شدم خدا انشالله فرزند سالم و صالح بده بهت با زایمانی راحت و لذت بخش

ممنووووون مهربونم بانو خانوم گلی کمی آروم شدم خدا انشالله فرزند سالم و صالح بده بهت با زایمانی راحت ...

قربونت مهربونم 

انشاء الله شماهم نینیتو صحیح و سالم بغل میگیری .😚😚

اللهم عجل لولیک الفرج
2706