2726
نه عزیزم نمیتونم گلم بچم کوچیکه شوهرمم کارش طوری نیس ببنده مغازشو

پس جای مطمئن برو.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم😢 کاش میپرسیدی اسمشو میگفتی کجا رفته 

راستش ارتباطی با هم نداریم. الان سه ساله ندیدمش. ولی یه جای بی نام و نشون و تازه تاسیس بود. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728
اهان.....اگ مشکلی باشه سقط میکنن یا دارو؟

من دکترم میگفت قبل هفته ۱۸ میشه سقط کرد. به طور قانونی.

به اینا فکر نکن. اکثر بچه ها سالمن. اگه مشکل هم داشته باشن هفته های اول سقط میشن. کم پیش میاد این موارد.

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b