2726
عنوان

در راستای تاپیک توپ توپی😐+ عکس

210 بازدید | 17 پست

ینی دهنم صاف شد تا این عکس اپلود شد. 

چند دیقه پیش کاربر توپ توپی تاپیک زد که اتدازه یه عدس پای دخترش سفید تر از جاهای دیگشه.‌بعضی کامنتارو خوندم نگران‌شدم. اومدم عکسو اونحا بزارم نشد.

این پای دختر منه الان عکس گرفتم.چون تاریک بود خودشم خابه زیاد مشخص نیست.  ۲ سالو چهارماهشه. از وقتی یادمه اینجوری بود. منم نمیدونم چرا اصلا نگران نشدم😐😐 فک‌میکنم از‌ قتی دنیا اومد اینجوری بود واسه همین نگران نشدم و گفتم مادر زادیه. حالا خاست بدونم کسی تجربه ای داره؟؟ ببرمش دکتر لازمه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوست من از بچگی لک های سفید داشت

بهش میگن برص یا ویتیلیگو

رنگ دانه های پوست به مرور از بین میره

وپوست ی جور سفید مصنوعی میشه

مثل پوست مرغ

خودش هم سبزه اس  و خیلی این لک ها تو چشمه

الان متاسفانه کل بدنش و گرفته 

وگفتن درمانی نداره 

اگه از بچگی میفهمیدی شاید میشد جلو شو گرفت 

نمیخام بترسونمت ولی دنبالش باش

یه نفر گفته بود تو اون تاپیک به اون کاربر که شاید پیسی باشه خاب از چشام پرید بخدا

من گفتم عزیزم بله ممکنه پیسی باشه

اما این عکسی که شما گذاشتی به پیسی نمیخوره پیسی صورتی رنگه تقریبا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
یه نفر گفته بود تو اون تاپیک به اون کاربر که شاید پیسی باشه خاب از چشام پرید بخدا

ن والا پیسی از این چیزا نیست میتونی علائمشو تو گوگل بخونی منم سفید پوستن ولی دو دستم ماه گرفتگی دارم ی لکه کرمی تقریبا 

پیسی پیش روندس

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

در نهایت دکتر پوست بری ضرر نداره حداقل خیالت راحت میشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من گفتم عزیزم بله ممکنه پیسی باشه اما این عکسی که شما گذاشتی به پیسی نمیخوره پیسی صورتی رنگه تقریبا

ای وای بخدا اگه بدونی چقدر استرس گرفتم. بعد من شوهرم ادمیه بچه مریض هم‌ میشه باید التماسش کنم ببریمش دکتر از دکتر دوا بیزاره. نمیزاره خودمم ببرمش. ینی الان دارم دق میکنه جه جوری ببرمش دکتر به چ بهانه

ای وای بخدا اگه بدونی چقدر استرس گرفتم. بعد من شوهرم ادمیه بچه مریض هم‌ میشه باید التماسش کنم ببریمش ...

نه عزیزم نگران نباش این اصلا به پیسی شبیه نیست

اگر خیلی نگرانی بزن تو گوگل علت تغییر رنگ یه تیکه از پوست رو بخون البته گوگل بدترین حالت هارو مینویسه ولی خب علائمش رو میگه خیالت راحت میشه

اگر از اول تولد بوده که جای نگرانی نیست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ینی چی؟؟

هی لکه ها بزرگ میشن و  زیاد میشه تو بدن

رنگشم به صورتی روشن صدفی میزنه

نه عزیزم نگران نباش این اصلا به پیسی شبیه نیست اگر خیلی نگرانی بزن تو گوگل علت تغییر رنگ یه تیکه از ...

ببین دقیق نمیتونم بگم از اول تولدش بوده یا نه. اما ۹۹ درصد اینو میگم جون از وقتی یادمه این لکه بود. منم ادم حساسیم فک میکنم دلیل اینکه حسایت نشون ندادم اینه ک از اول بوده.

حالا سرچ کردم نوشته اگه پیسی هم باشه درمانی نداره ک

2706