2410
2553
امروز شوهرم گفت مهمان دارم منم پاشدم تدارک دیدم واسه شام دوستش و خانومش و دخترش تا بحال ندیده بودمشو ...

خب

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
امروز شوهرم گفت مهمان دارم منم پاشدم تدارک دیدم واسه شام دوستش و خانومش و دخترش تا بحال ندیده بودمشو ...

خوب بقیه😔

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدن حتی نزاشتم خانومه دست بزنه کلی پذیرایی کله کارارو خودم کردم بعد شام نشستن کله ظرفارو شستم چای گذاشتم میوه بردم 

خدایا اگر ممکنه مارو با اتفاقای خوب غافلگیر کن...         باتشکر  
2456

حالا ب شوخی یا هر چی انتطار نداشتم 

بعد رفتنشون پا شدم ظرفا رو خشک کردم جمع کردم تمیز کاری کردم حتی نگفت خسته نباشی

ساعت ۱۱ رفتن تو اون مدت خو شوهرم فقط حرصم داد جلو اونا که دارم دخترم و  راضی میکنم تا ی زن دیگه ...

یعنی شوهرت یه زن دیگه بگیره

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2714
حالا ب شوخی یا هر چی انتطار نداشتم  بعد رفتنشون پا شدم ظرفا رو خشک کردم جمع کردم تمیز کاری کرد ...

بی معرفتی کرده

بخاری روشن کرد گفت احساس میکنم دارم سرما میخورم 

منم با اون خستگی پاشدم شلغم پختم براش گفتم الان همین ببینه ب فکرش بودم بگه دستت درد نکنه کافیه واسم

ساعت ۱۱ رفتن تو اون مدت خو شوهرم فقط حرصم داد جلو اونا که دارم دخترم و  راضی میکنم تا ی زن دیگه ...

متوجه تشدم یعنی شوهرتون یه زن دیگه بگیره ؟؟ خب  چرا  دخترشو‌ راضی کنه ؟؟؟!!!

متوجه تشدم یعنی شوهرتون یه زن دیگه بگیره ؟؟ خب  چرا  دخترشو‌ راضی کنه ؟؟؟!!!

میگه هی دخترم و راضی میکنم دختر خودمونو که راضی بشه ی مادر دیگه براش بیاره

2706