1177
44

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

فکر میکردم خیلی طرفدار داره این کتاب ولی انگار برعکسه یا الان سایت خلوته 🤔

عزیزه دلم دقیقا من واسه همین کتاب تاپیک زدم ولی کسی پیداش نشد و منم همین حرف شمارو نوشتم ک فکر میکردم خیلی طرفداره داره 

ولی واقعا داره و کتاب معروفیه لااقل بین ایرانیا ک من فهمیدم معروفه !

1156

فکر کنم خوندمش ولی الان یادم نمیاد تا خزط اولشو نخونم البته 😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرتپش  هستم❤تیکردرانتظار ب دنیا اومدن دخترنازم....👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤
1189
خوندیش خودت ؟

متاسفانه من کتابارو نمیخرم قبلنا برنامه برای دانلود کتاب داشتم که دیگه ندارم روی گوشیم 

این کتاب هم چون پولی بود دانلود نشد   ولی کتابش خیلی معروفه و خیلیا تعریف کردن شما بخر بخون

1179