1147
648

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

فکر میکردم خیلی طرفدار داره این کتاب ولی انگار برعکسه یا الان سایت خلوته 🤔

عزیزه دلم دقیقا من واسه همین کتاب تاپیک زدم ولی کسی پیداش نشد و منم همین حرف شمارو نوشتم ک فکر میکردم خیلی طرفداره داره 

ولی واقعا داره و کتاب معروفیه لااقل بین ایرانیا ک من فهمیدم معروفه !

892

فکر کنم خوندمش ولی الان یادم نمیاد تا خزط اولشو نخونم البته 😅

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرتپش  هستم❤تیکردرانتظار ب دنیا اومدن دخترنازم....👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤
1140
خوندیش خودت ؟

متاسفانه من کتابارو نمیخرم قبلنا برنامه برای دانلود کتاب داشتم که دیگه ندارم روی گوشیم 

این کتاب هم چون پولی بود دانلود نشد   ولی کتابش خیلی معروفه و خیلیا تعریف کردن شما بخر بخون

584