1147
44
😐😂

عزیزم  من  خیلی  ازت خوشم  میاد  😍😍 انرژی  مثبت داری  هروقت پستاتو میبینم  ناخوداگاه  لبخند میزنم 😀😃

میشه  برای آرامش  و   خونه  دارشدنم   صلوات  بفرستین ؟؟؟😙اجرتون  با امام  حسین 

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1157
تو دوماه پیش قابلمه به دست تو صف نذری پشت سرِمن بودی حالا میگی کاخ سفید ورپریده؟😂😂

😂😂😂😂😂

دلم گرفته خدایاتودل گشایی کن😔من آمدم به امیدت توهم خدایی کن😍😍😍
1125

واقعا طلب کردن واقعیه 

با شوهرم بحثم شده بود دلم میخواست برم پیش خانوادم گفت فعلا نه ، نه مرخصی دارم نه پولشو ، خیلی ناراحت بودم

یه ماه بعدش گفت که ثبت نام کردم واسه مشهد از طریق شغلش ، واسه آذرماه چهار روزه میریم 

منم گفتم خانوادم واجب‌تر از مشهده ، خود امام رضا شاهده دلم چجوریه

سر نماز گفتم یا امام رضا طلب نکن بیام چون واقعا نمیتونم و روسیاه میشم 

همون فرداش نوبت مارو دادن به یکی دیگه😔

واسه آرامشم ، خوب شدن مامانم ، قبولی دانشگاه ،یه صلوات بفرستی ممنون  
عزیزم  من  خیلی  ازت خوشم  میاد  😍😍 انرژی  مثبت داری  هروقت پست ...

ای جانم خوشحالم که یه نفر این حسو بهم داره😍😘

من یک عدد نی نی سایتی هستم من دارای قد180 وسی کیلو وزنم بسیارزیبا و دلفریبم باچشمانی رنگی من شوهری بسیارپولدارباشغلی بسیار رده بالادارم که درخواب ندیدی ماهی 120 میلیون در ماه درآمد 119 و نیم میلیونش بابت قسط میرود و نمیرسد ما خیلی پولللللللداررررریم از همه شما بالاترم تا کورشود چشمانت که نمیتوانی ببینی😏 من گیاه خوارم در عمرم گوشت نخورده ام حالم از گوشت به هم میخورد در وعده های غذایی دو قاشق غذا بیشتر از گلوی من پایین نمیرود اینهمه هم در گوشت و مرغ فروشی ها صف کشیده اند خرزوخان و مشش ممد قلی هستن😏 همین شوهر رده بالا وپولدار مدام به من خیانت میکند گوشی من 50 میلیونی است من ازمبل استیل و طلای زرد که مال داهاتی هاست متنفرم چون من یک باکلاس تهرانی ام خانواده خودم بسیار لاکچری و اصیلنداما خانواده شوهرم کوتوله هایی زشت و کثیف و پرازویروس ونجاستند اماشوهرم که ازهمین خانواده پر از نجاست است و از ژنتیک انهاست یک جنتلمن ضدعفونی شده باقد250 و چهره ای دلرباس تمام خواهر شوهر مادرشوهرای عالم عفریته هستن به جز من و مادربی آزارم من تنهازنی هستم که در دنیایک شوهرتحفه دارم که همه زنان سعی درربودنش رادارند  من درشش سالگی ازدواج کرده ام و اندازه زن80 ساله میفهمیدم واکنون دانشجوی دکتری.کور شود هر آنکه نتواندبرتری من راببینددرکف یک سایت مجازی  
584
835