2726
عنوان

درامد نداریم خیلی غم تو دلمه پیر شدم دیگه و بهم نرسیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3405 بازدید | 182 پست
سلام دقیقا ما همین شرایط رو داشتیم جفتمون هم پدر نداشتیم. همه چی رو ساده گرفتیم. فقط یه عقد ساده&nbs ...

ما اصلن نمیخوایم عروسی مفصل بگیریم فقط یه خونه باشه و حتی وسایل و دست دو میگیریم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا خودش کمک کنه به همه جوونا خدا به شما هم کمک کنه واقعا چقدر ناراحت شدم ای خدای مهربون کمک همه جوونا کن خدایا خودت میدونی عشق چقدر پاکه به همه جوونا خودت کمک کن 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
فک نمیکنید خواهرتون میتونن کمی تحمل کنن تا کمکی بهتون کرده باشن شما کجا زندگی میکنید هزینه رهن خونه ...

نه نمیشه خیلی سخته ..خودتونو بزارید جای خواهرشون ..اونم میخواد راحت باشه ...

2728
فک نمیکنید خواهرتون میتونن کمی تحمل کنن تا کمکی بهتون کرده باشن شما کجا زندگی میکنید هزینه رهن خونه ...

من باید برم بمیرم که بردارم یه مرد غریبه رو بیارم کنار خواهرم برای من عشقه ولی برای اون که نه من خواهر و مادرمو هم خیلی دوست دارم 

ما اصلن نمیخوایم عروسی مفصل بگیریم فقط یه خونه باشه و حتی وسایل و دست دو میگیریم 

خب وام بگیرین،یه جای ارزون اجاره کنین،زندگی کنین،مام هیچی نداریم به خدا با همین واما خونه گرفتیم،الان اگه زیاد شه نفری ۲۰ تومن میدن نشه با همون نفری ۱۵ تومن دونفری سی تومن دارین دیگه،برین حالشو ببرین  

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

خب حتما باید بخرید. یه جای کوچک اجاره کنید

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766
عزیزم میدونم من منظور بدی نداشتم ولی شما و نامزدتونم گناه دارید خداوکیلی

عزیز دلم من م ناراحت نشدم دوستم ولی من و مادرم و خواهرم رابطه مون خیلییی عاشقانه و صمیمیه و هم دیگه رو دوست داریم همین که الان از دیشب خونمونه نامزدم فردا میره دیگه خودشم راحت نیست 

2706