1147
44

جفتمون کار میکنیم وبی الان هشت ساله نمیتونیم ازدواج کنیم از یه طرف هم چون پدر نداریم هیچ کدوم نمیتونیم به هیچ جا نمیرسیم مامانم هم کار میکنه نگرانشم اخه تا ۰ند سالگی میتونه کار کنه آرزوم اینه یه سقف داشته باشیم اندازه لونه باشه فقط بتونیم کنار هم شب ها تو آغوش هم بخوابیم گریه ام گرفته دیگه 

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

😔

عزیزم مگه نمی تونین یه جای خیلی خیلی کوچیک اجاره کنبن؟ حتی یه زیر زمین؟ البته اگه واقعا براتون مهمه ازدواج کنین با هم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان خسته ام، فردا بهش فکر می کنم!
1157
8
مامانم همش کمر درد داره تا کی سرپا وایسه من خودمم کمر درد دارم بدنم فرسوده شده نه ورزش دارم نه چیزی ...

سلام دقیقا ما همین شرایط رو داشتیم جفتمون هم پدر نداشتیم. همه چی رو ساده گرفتیم. فقط یه عقد ساده 

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766
1114
سلام دقیقا ما همین شرایط رو داشتیم جفتمون هم پدر نداشتیم. همه چی رو ساده گرفتیم. فقط یه عقد ساده&nbs ...

ما اصلن نمیخوایم عروسی مفصل بگیریم فقط یه خونه باشه و حتی وسایل و دست دو میگیریم 

فک نمیکنید خواهرتون میتونن کمی تحمل کنن تا کمکی بهتون کرده باشن شما کجا زندگی میکنید هزینه رهن خونه ...

نه نمیشه خیلی سخته ..خودتونو بزارید جای خواهرشون ..اونم میخواد راحت باشه ...

فک نمیکنید خواهرتون میتونن کمی تحمل کنن تا کمکی بهتون کرده باشن شما کجا زندگی میکنید هزینه رهن خونه ...

من باید برم بمیرم که بردارم یه مرد غریبه رو بیارم کنار خواهرم برای من عشقه ولی برای اون که نه من خواهر و مادرمو هم خیلی دوست دارم 

1151