1147
648
عنوان

درامد نداریم خیلی غم تو دلمه پیر شدم دیگه و بهم نرسیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3156 بازدید | 182 پست
من باید برم بمیرم که بردارم یه مرد غریبه رو بیارم کنار خواهرم برای من عشقه ولی برای اون که نه من خوا ...

عزیزم میدونم من منظور بدی نداشتم ولی شما و نامزدتونم گناه دارید خداوکیلی

هیچ چیزی غیر ممکن نیس تا خدا هست❤😋

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ما اصلن نمیخوایم عروسی مفصل بگیریم فقط یه خونه باشه و حتی وسایل و دست دو میگیریم 

خب وام بگیرین،یه جای ارزون اجاره کنین،زندگی کنین،مام هیچی نداریم به خدا با همین واما خونه گرفتیم،الان اگه زیاد شه نفری ۲۰ تومن میدن نشه با همون نفری ۱۵ تومن دونفری سی تومن دارین دیگه،برین حالشو ببرین  

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،میمیری ری اکشن نشون بدی.....والا  
ما اصلن نمیخوایم عروسی مفصل بگیریم فقط یه خونه باشه و حتی وسایل و دست دو میگیریم 

خب حتما باید بخرید. یه جای کوچک اجاره کنید

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766
1157
عزیزم میدونم من منظور بدی نداشتم ولی شما و نامزدتونم گناه دارید خداوکیلی

عزیز دلم من م ناراحت نشدم دوستم ولی من و مادرم و خواهرم رابطه مون خیلییی عاشقانه و صمیمیه و هم دیگه رو دوست داریم همین که الان از دیشب خونمونه نامزدم فردا میره دیگه خودشم راحت نیست 

1140
عزیز دلم من م ناراحت نشدم دوستم ولی من و مادرم و خواهرم رابطه مون خیلییی عاشقانه و صمیمیه و هم دیگه ...

فقط دعا میکنم که زودتر به مراد دلتون برسید مشکلاتتون حل شه به حق علی براتون صلوات فرستادم عزیزم 

هیچ چیزی غیر ممکن نیس تا خدا هست❤😋
بگردین بالخره پیدا میشن آدم هایی که برای رضای خدا ضامن شن

عزیزم الان تو این زمونه هیچ کس برای رضای خدا دیگه کاری نمیکنه اون تعداد کم هم به پست ما نخورده البته خیلی ها هستن که محتاج نون شب هستن اونا تو اولویتن تا ما به خودم میگم ازدواج کنم یه بچه هم بیارم اونم بدبخت میشه

فقط دعا میکنم که زودتر به مراد دلتون برسید مشکلاتتون حل شه به حق علی براتون صلوات فرستادم عزیزم  ...

انشاالله مهربونی از مهربونیت اشکم دراومد انشاالله خدا خودش هر چی میخوای بهت بده 

1167
سخته اعصابم و خرد کردی آبجی  میتونم چن تا ایده بهتون بدم برای درامدزایی بیشتر  خدا روزی ...

اجی چه ایده ایی بخدا من تنبل نیستم اما یه سرما میخوری هشتاد تومن پول میره یه میوه میخری صد میشه 

اجی چه ایده ایی بخدا من تنبل نیستم اما یه سرما میخوری هشتاد تومن پول میره یه میوه میخری صد میشه  ...

میدونم.به هر دو تون ایده میدم تا پولدار شین 

راه سرماخوردگی دارو نیس 

بهت کمک میکنم تا نگی کسی نیس برا رضای خدا 

فعلن در کنار سواحل نیلگون قناری هسدیم  
فکر کنم شوهرم کلن سه ملیون پس انداز داره

با پونصد بهت ایده میدم 

با یک میلیون هم میگم چه جوری روزی صد هزار تومان دربیاری فقط گوش کن به حرفم 

اگه پولدار شدی ازت سهم میگیرما 

فعلن در کنار سواحل نیلگون قناری هسدیم  
1170