2726
خانما یه سوال زندایی بارداره 40 هفته اشه امروز درد داشت بردیم بیمارستان گفتن تازه نرم شده دهانه ی رح ...

من دكترم ريسك نكرد گفت همون٤٠تموم شد برو زايمان

بتونه با امپول فشار ميتونه   

من بعد ٦ساعتسزارين شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا چهل ودوهفته صبرکردی یعنی!!!!مشکلی برا نی نی پیش نیومد؟

نه گلم صبر نکردم ک

میرفتم دکتر😐

نوارقلب میگرفتم و صدا قلبشو میشنیدم سونو دادم

همینجور الکی نشستم ک خودش دنیا بیاد

اخرم با امپول فشار بدنیا اومر

2728
نه گلم صبر نکردم ک میرفتم دکتر😐 نوارقلب میگرفتم و صدا قلبشو میشنیدم سونو دادم همینجور الکی نشستم ...

منم الان یه روز درمیون نوارقلب میگیرن ازش ولی اثری ازعلایم زایمان نیس،دردش چطور بود چون شنیدم با امپول فشار بیشتره؟

يا خدااااا نترسيديييي

نه چرا بترسم😐

اخه سن بارداری رو از اولین روز اخرین پریودی حساب میکنن

منم ک پریودام ده روزس

پس کلا وقتی ۴۲ هفته حساب بود

مطمین بودم سن بچم کمتر تا ایناس 

من دكترم ريسك نكرد گفت همون٤٠تموم شد برو زايمان بتونه با امپول فشار ميتونه    من ب ...

دکتر گفت کاملا چرخیده اما بیمارستان میگه زیر 41 هفته تا 4 سانت باز نباشه امپول نمیزنیم 

ای جان😍😍😍چه لذت بخش تا چند روز دیگه نی نیت میاد بغلت  ان شاا... قدمش خیر باشه

بارداری سختی داشتم و بخاطر لختگی خون وفیبروم زایمان سختیم دارم برام دعا کنید ان شالله لذتشو هرکی ارزومنده رومانسکو🌸🌸💞💞😘😘ممنون عزیزم

منم الان یه روز درمیون نوارقلب میگیرن ازش ولی اثری ازعلایم زایمان نیس،دردش چطور بود چون شنیدم با امپ ...

اره منم شنیدم دردش بیشتره

توکل بخدا

سوره انشقاق رو زیاد بخون

سوره واقعه رو بنویس باخودت ببر

بگو اطرافیان برات سوره قدر بخونن

الان تاجایی ک میتونی پیاده روی کن ورزشای مخصوص رو انجام بدع انشالله دردات خودش شروع بشع

من از اونام ک نه ماه پر نمیکنم با یاعلی خودمو به ماه هشت رسوندم آخرشم ۳۶ هفته زایمان کردم :)

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
منم الان یه روز درمیون نوارقلب میگیرن ازش ولی اثری ازعلایم زایمان نیس،دردش چطور بود چون شنیدم با امپ ...

من سه روز تو بیمارستان بخاطر نامنظم بودن نوار قلب نی نی بستری شدم اخر دیدم با قرص زیر زبونی ک میدن دردم شروع نمیشه ب دکتر گفتم یهدونه قرص کرچک خوردم یکساعت بد دردم گرفت

2706