1061
44
عنوان

چرا من هیچ علایمی از زایمان ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 39 پست
نه گلم صبر نکردم ک میرفتم دکتر😐 نوارقلب میگرفتم و صدا قلبشو میشنیدم سونو دادم همینجور الکی نشستم ...

منم الان یه روز درمیون نوارقلب میگیرن ازش ولی اثری ازعلایم زایمان نیس،دردش چطور بود چون شنیدم با امپول فشار بیشتره؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يا خدااااا نترسيديييي

نه چرا بترسم😐

اخه سن بارداری رو از اولین روز اخرین پریودی حساب میکنن

منم ک پریودام ده روزس

پس کلا وقتی ۴۲ هفته حساب بود

مطمین بودم سن بچم کمتر تا ایناس 

من دكترم ريسك نكرد گفت همون٤٠تموم شد برو زايمان بتونه با امپول فشار ميتونه    من ب ...

دکتر گفت کاملا چرخیده اما بیمارستان میگه زیر 41 هفته تا 4 سانت باز نباشه امپول نمیزنیم 

ای جان😍😍😍چه لذت بخش تا چند روز دیگه نی نیت میاد بغلت  ان شاا... قدمش خیر باشه

بارداری سختی داشتم و بخاطر لختگی خون وفیبروم زایمان سختیم دارم برام دعا کنید ان شالله لذتشو هرکی ارزومنده رومانسکو🌸🌸💞💞😘😘ممنون عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1058
منم الان یه روز درمیون نوارقلب میگیرن ازش ولی اثری ازعلایم زایمان نیس،دردش چطور بود چون شنیدم با امپ ...

اره منم شنیدم دردش بیشتره

توکل بخدا

سوره انشقاق رو زیاد بخون

سوره واقعه رو بنویس باخودت ببر

بگو اطرافیان برات سوره قدر بخونن

الان تاجایی ک میتونی پیاده روی کن ورزشای مخصوص رو انجام بدع انشالله دردات خودش شروع بشع

من از اونام ک نه ماه پر نمیکنم با یاعلی خودمو به ماه هشت رسوندم آخرشم ۳۶ هفته زایمان کردم :)

پسرم.عشقم.نفس مامان 96/12/3 ساعت 00:30 زمینی شد و با اومدنش به زندگیم رنگ دیگه ای داد...پسرم خوش اومدی😍😍😍😍
منم الان یه روز درمیون نوارقلب میگیرن ازش ولی اثری ازعلایم زایمان نیس،دردش چطور بود چون شنیدم با امپ ...

من سه روز تو بیمارستان بخاطر نامنظم بودن نوار قلب نی نی بستری شدم اخر دیدم با قرص زیر زبونی ک میدن دردم شروع نمیشه ب دکتر گفتم یهدونه قرص کرچک خوردم یکساعت بد دردم گرفت

شماقضاوت کنین بین من وهمسرم 😊همسرم میگه چرا بین منو پسرمون فرق میزاری وقتی پسرمون اروغ میزنه میگی نوش جونت پسرم افرین😁وقتی پسرمون باد معده خالی کردنی میخندی میگی ایی شیطون دود کردی 😁ولی وقتی من اروغ میزنم میگی بی ادب 😐وقتی باده معده خالی میکنم میگی بی فرهنگ😐شما بگین  من چطور قانع اش کنم که اون بچس تو خرسی 😂😂😂😂
8
دکتر گفت کاملا چرخیده اما بیمارستان میگه زیر 41 هفته تا 4 سانت باز نباشه امپول نمیزنیم 

نه برا من سرشم پايين بود البته دكترا متفاوتن

دكتر ١٠تا اتفاق اسم برد ك ممكنه تو هفته ٤١بيوفته 

من دقيقا٤٠تموم شد زاييدم

البته از خدام بود

پسرم٧/٧/٩٧زاييدم

بارداری سختی داشتم و بخاطر لختگی خون وفیبروم زایمان سختیم دارم برام دعا کنید ان شالله لذتشو هرکی ارز ...

ان شاا...به سلامتی زایمان کنی و یه نی نی سالم و صالح و خوشجل بیاد تو بغلت😍و همه سختی هایی که کشیدی رو فراموش کنی عزیزم 

چشم محتاجیم به دعا تو هم موقع زایمان مارو هم دعا کن🌹🙏 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏
نه برا من سرشم پايين بود البته دكترا متفاوتن دكتر ١٠تا اتفاق اسم برد ك ممكنه تو هفته ٤١بيوفته&nb ...

همون دکترش گفته نهایت تا جمعه امروز اینجوری شد گفتن تازه نرم شده اما درد داره البته از امروز غروب شروع شده خودشم خیلی میترسه بیشتر بمونه 

ان شاا...به سلامتی زایمان کنی و یه نی نی سالم و صالح و خوشجل بیاد تو بغلت😍و همه سختی هایی که کشیدی ...

به روی چشم عزیزم ممنونم ازدعهای خوبت هرجاهستی دلت خوش وتنت سالم باشه الهی🌸

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1090
باز نشد دهانه رحمت؟امپول فشار زدن یا ن یک دفعه سزارین شدی؟راضی هستی از سزارین؟

درد طبیعی داشتم رفتم هی معاینه گفتن بروهنوز دوسانتی سهذسانتی دیگه دکترم اومد کیسه ابو پاره کرد ک روند تندتربشه ک دید بله نی نی پی پی کرده و سریع سزارین ،هرکدوم یه ویژگی هایی دارن اما من فکرمیکنم طبیعی ی چیزدیگست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1073