2726
عنوان

به نظرتون برم ivf یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 27 پست
واااای توروخدا نترسوون منو😢😢😢😢چراسختهههه

عزیزم مراحلش خیلی سخته و اینکه صدرصدم نیست.شما مشکلت انقد حاد نیست تن به آی وی اف بدی.فقط تلاش کن مطمئن باش باردار میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

21سالمه دوس دارم زودتر باردار شم...دیگه حوصله برام نمونده بعد4سال

پس اگه 4 سال صبر کردی الان زمان مناسبیه برا ivf. ایشالا نتیجه بگیرین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
من ک خیلی ناامیدم خسته شدم..شما وضعیتت چجوره؟؟؟دکترت چیگفت

ای یو ای کردم فردا نتیجش میاد برام دعاکن😢

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
انسالله مثبته عزیزم حتما بیا اینجا بهم بگو نتیجشو گلم یادت نره

سلام عزیزم منفی شد بی بی چک زدم😭😭

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
ای واااای خیلی ناراحت شدم گلم اخه چراااااااا..اه

خدانخواسته دیگ...ان شالله سری بعد😔😔

خدانخواسته دیگ...ان شالله سری بعد😔😔

انشالله عزیزم انشالله دوتامون همزمان باهم باردارشیم مثل همه ی مادرای دیگه لذتشو تجربه کنیم..منم تصمیم گرفتم فردابرم مرکز واس ای وی اف اقدام کنم بااینکه هزینه هاش سنگینه ولی مجیوریم دیگه..چون دیگ خسته شدم ازانتظار برامنم دعاکن

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
انشالله عزیزم انشالله دوتامون همزمان باهم باردارشیم مثل همه ی مادرای دیگه لذتشو تجربه کنیم..منم تصمی ...

ممنون عزیزدلم انشالله ..خوب تصمیمی گرفتی انتظار واقعا کشندس...خیلیا با ای وی اف حامله شدن شماهم حامله میشین🤗🤗

ممنون عزیزدلم انشالله ..خوب تصمیمی گرفتی انتظار واقعا کشندس...خیلیا با ای وی اف حامله شدن شماهم حامل ...

قربونت عزیزم انشالله توهم بشی زود

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢