1147
1226

مگه یکی دوتاست

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

حوصله ی نوشتنشونو ندار 

از بس زیاده بیخیال 😢

همه میگن سخته  نمیشه غیر ممکنه 😟        بسه دیگه اون خدایی که من میشناسم‌ خیلی بزرگ تر از این حرفهاس خواسته و ارزوهای ما به یه نگاهش بنده😍 ..پس مطمئنم که اگه خود خدا بخواد میشه ..خدا جونم منتظر معجزت میمونم 🍁🍁🍁🌷🌷
1156

چراغ ها رو خاموش کنید ک  بعدش همه بشینیم  برای هم گریه کنیم 😁

کاش ب جاش تاپیک می زدید ک از نقطه قوت ها و نعمت ها و موهبت های زندگی مون برای هم بگیم ! روحیه میگرفتیم همه

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

همینکه پریود شدم امروز دیگه هیچ غمی ندارم😊

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام
1213
1167

من یه دوست و رفیق صمیمی ندارم واقعا متاسفم وهمیشه تنها بودم اما بازم خدااا راشکرنی نی سایت هست

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
1220