1735
1714

مگه یکی دوتاست

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔حالا خدا بعد٨ماه بچموبهم برگردونده😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...خدابخاد میده☺️دعاکنین این دفعه به موقع بغلش کنم😘😊واسه سلامتی همه تودلیا یه صلوات😄فرستادی بگو منم براشمابفرستم😘

اگه میخوای یه اندام ایده آل داشته باشی 

چارش اینجاست

1718

چراغ ها رو خاموش کنید ک  بعدش همه بشینیم  برای هم گریه کنیم 😁

کاش ب جاش تاپیک می زدید ک از نقطه قوت ها و نعمت ها و موهبت های زندگی مون برای هم بگیم ! روحیه میگرفتیم همه

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

همینکه پریود شدم امروز دیگه هیچ غمی ندارم😊

یه جوری قرنطینه قرنطینه میکنن انگار تا قبل این در سواحل داشتیم حمام آفتاب میگرفتیم                                                                                                       تا همین دیروز آویزون سیم شارژر بودیم دیگه  
1760
1759

من یه دوست و رفیق صمیمی ندارم واقعا متاسفم وهمیشه تنها بودم اما بازم خدااا راشکرنی نی سایت هست

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
مر 18 منم همین طوریم  حس تنهایی دارم و فک میکنم هیچکس رفیقم نیس

من چون کسی درکم نمیکنه احساس تنهایی میکنم مخصوصا خونواده که خیلی تاثیر داره 

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
1651