2703
2553
عنوان

کسی بوده بچش پنج شش ماهه بوده باردار شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3741 بازدید | 60 پست
وای فامیل ما بچش دو ماه و ده روزش بود دوباره حامله شد همه بهش گفتیم بنداز دومی رو قبول نکرد الانم بچ ...

چه سخت خدا کمکشون کنه

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم باردار نیستی چون باید بعد زایمان حداقل یه بار پریود بشی بعد بارداری

یعنی اگه پریود نشیم باردارم نمیشیم؟

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود
2720
بچم هفت ماهه بود باردار شدم الانم نزدیک پنج ماهشه که کنارمه

یکم تعریف کن از اوایل دنیا اومدن دومی. چطور بود؟

اولی حسادت نمیکرد؟ باعث نشد که به اولی کم توجه بشی؟

منم تو یه شرایط اینطوریم ولی هنوز دومی دنیا نیومده

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
2714

اول یه بیبی چک بگیر و مطمئن شو

بعدش هم اگه باردار بودی خیلی وحشت نکن.با این قرصای دستکاری شده چیز خیلی عجیب و نادری نیست

من پسرم نه ماه داشت که باردار شدم مجدد.تا یک ماه و نیم دیگه هم زایمانمه.شیر دهیمو کمتر کردم.در کل بغیر از بیحوصلگی بارداری اجحاف دیگه در حقش نکردم

و اینکه وزن جنینم خوبه و سالمه.شیر دهی روی نینیم تاثیری نداشته

من دوماهه باردار بودم نمیدونستم دیگه وقتی فهمیدیم یواش یواش تو طول یک ماه از شیر گرفتمش بجاش شیر گاومیش بهش دادم.البته دختر من ۱۳ماهه بود

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

من فردا میخام بی بی بزنم بچم پنج ماه و نیمس بعد زایمان دوماه پیش پریود شدم و دیگه نشدم کاریم نکردم که شک داشته باشم ولی خیلی میترسم..بقیه میگن طبیعیه بخاطر شیر دهی دعا کنین منفی باشه😥

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فردا میخام بی بی بزنم بچم پنج ماه و نیمس بعد زایمان دوماه پیش پریود شدم و دیگه نشدم کاریم نکردم ک ...

اگه مثبت بود خواهشا سقطش نکنی هان

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2706