1131
44

پریود نمیشم از وقتی زایمان کردم چندروزیه کمر درد مثل پریود دارم اما پریود نشدم. پسرم هفت ماهشه میترسم باردار باشم. اگه باردار باشم نمیتونم شیر بدم؟

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

بچم هفت ماهه بود باردار شدم الانم نزدیک پنج ماهشه که کنارمه

زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی 

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

ادامه مطلب

1082

تا یکسالگی به اولی شیر دادم بعد شیرخشک 

زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...

فک نکنم باردار باشی منم سر پسرم تا ۹ ماه پریود نشدم  از ماه ۷ فک کردم باردارم بی بی چک دم دوخط شد دیگه کم کم داشتم باهاش کنار میومدم که آزمایش دادم و جواب منفی بود

واسه رسیدن به وزن دلخواهم یه صلوات مهمونم میکنی😍 ان شالله شما هم به تک تک آرزوهات برسی
1103

وای فامیل ما بچش دو ماه و ده روزش بود دوباره حامله شد همه بهش گفتیم بنداز دومی رو قبول نکرد الانم بچه دومی به دنیا اومده و هر دو شیر خشکی و پوشکی بابای بچه ام در امدش ماهی یه تومن  و تو فقر دارن بزرگ میشن تازه یکیش قلبش سوراخه و مشکل داره 

لایکم نکن عزیزم حس ندارم پاک کنم   
فک نکنم باردار باشی منم سر پسرم تا ۹ ماه پریود نشدم  از ماه ۷ فک کردم باردارم بی بی چک دم دوخط ...

تا الان که بچم هفت ماهشه درد نداشتم چندروزه دارم امیدوارم نباشم

منم پسرم ۷ ماهس پریود نشدم فعلا

شماقضاوت کنین بین من وهمسرم 😊همسرم میگه چرا بین منو پسرمون فرق میزاری وقتی پسرمون اروغ میزنه میگی نوش جونت پسرم افرین😁وقتی پسرمون باد معده خالی کردنی میخندی میگی ایی شیطون دود کردی 😁ولی وقتی من اروغ میزنم میگی بی ادب 😐وقتی باده معده خالی میکنم میگی بی فرهنگ😐شما بگین  من چطور قانع اش کنم که اون بچس تو خرسی 😂😂😂😂
584
وای فامیل ما بچش دو ماه و ده روزش بود دوباره حامله شد همه بهش گفتیم بنداز دومی رو قبول نکرد الانم بچ ...

چه سخت خدا کمکشون کنه

نه گلم باردار نیستی چون باید بعد زایمان حداقل یه بار پریود بشی بعد بارداری

یعنی اگه پریود نشیم باردارم نمیشیم؟

بچم هفت ماهه بود باردار شدم الانم نزدیک پنج ماهشه که کنارمه

یکم تعریف کن از اوایل دنیا اومدن دومی. چطور بود؟

اولی حسادت نمیکرد؟ باعث نشد که به اولی کم توجه بشی؟

منم تو یه شرایط اینطوریم ولی هنوز دومی دنیا نیومده

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
835