1147
648

پریود نمیشم از وقتی زایمان کردم چندروزیه کمر درد مثل پریود دارم اما پریود نشدم. پسرم هفت ماهشه میترسم باردار باشم. اگه باردار باشم نمیتونم شیر بدم؟

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

بستگی داره اگه دلشونزنه واستفراغ نکنه اشکالی نداره 

دعامیکنم کارخونه پرایدروورشکست شه😂 پسته ارزون بشه😂اخه پراید هم شدماشین الاغ بهتره 😂نی  نی  سایتی هاراستگوبشن😨چراتوتاپیکامردامیان 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده س انشاءالله نابودبشه چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن 😂 😂 😂 اونهایی که هی میگن یاابرفض اونهایین که سوادندارن نمیدونن یاابوالفضل خودش کتابیه برای حاجات متاسفم جوگیرای بیسواد 

بچم هفت ماهه بود باردار شدم الانم نزدیک پنج ماهشه که کنارمه

زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

تا یکسالگی به اولی شیر دادم بعد شیرخشک 

زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...

فک نکنم باردار باشی منم سر پسرم تا ۹ ماه پریود نشدم  از ماه ۷ فک کردم باردارم بی بی چک دم دوخط شد دیگه کم کم داشتم باهاش کنار میومدم که آزمایش دادم و جواب منفی بود

واسه رسیدن به وزن دلخواهم یه صلوات مهمونم میکنی😍 ان شالله شما هم به تک تک آرزوهات برسی
8

وای فامیل ما بچش دو ماه و ده روزش بود دوباره حامله شد همه بهش گفتیم بنداز دومی رو قبول نکرد الانم بچه دومی به دنیا اومده و هر دو شیر خشکی و پوشکی بابای بچه ام در امدش ماهی یه تومن  و تو فقر دارن بزرگ میشن تازه یکیش قلبش سوراخه و مشکل داره 

وادارم نکن حرف سیاسی بزنم سه بار تا حالا ترکیدم    
فک نکنم باردار باشی منم سر پسرم تا ۹ ماه پریود نشدم  از ماه ۷ فک کردم باردارم بی بی چک دم دوخط ...

تا الان که بچم هفت ماهشه درد نداشتم چندروزه دارم امیدوارم نباشم

منم پسرم ۷ ماهس پریود نشدم فعلا

شماقضاوت کنین بین من وهمسرم 😊همسرم میگه چرا بین منو پسرمون فرق میزاری وقتی پسرمون اروغ میزنه میگی نوش جونت پسرم افرین😁وقتی پسرمون باد معده خالی کردنی میخندی میگی ایی شیطون دود کردی 😁ولی وقتی من اروغ میزنم میگی بی ادب 😐وقتی باده معده خالی میکنم میگی بی فرهنگ😐شما بگین  من چطور قانع اش کنم که اون بچس تو خرسی 😂😂😂😂
1184
وای فامیل ما بچش دو ماه و ده روزش بود دوباره حامله شد همه بهش گفتیم بنداز دومی رو قبول نکرد الانم بچ ...

چه سخت خدا کمکشون کنه

نه گلم باردار نیستی چون باید بعد زایمان حداقل یه بار پریود بشی بعد بارداری

یعنی اگه پریود نشیم باردارم نمیشیم؟

بچم هفت ماهه بود باردار شدم الانم نزدیک پنج ماهشه که کنارمه

یکم تعریف کن از اوایل دنیا اومدن دومی. چطور بود؟

اولی حسادت نمیکرد؟ باعث نشد که به اولی کم توجه بشی؟

منم تو یه شرایط اینطوریم ولی هنوز دومی دنیا نیومده

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی