2733
2734

آره گرون شده مداد لبا

منم ی مداد لب هفته پیش گرفتم پنجاه

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه بار یه بلا این مدلی سرم اومد اونقدر فروشنده تعریف کرد خریدیم اونقدر استفاده نکردم انداختم سطل ...

اه بیشعور بهم گفت اصصصصصلا پخش نمیشه.بخدا مداد پنج تومنیم خیلی بهتر از اون بود.

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2731

من تقریبا یک سال پیش مداد ابروی دوسه گرفتم چند تا چیز دیگه هم خریدم رفتم حساب کردم مداد رو که قیمتو پرسیدم گفت ۳۵ تومان. الان خدا میدونه چقدر شده. ولی من برای مداد چشم همیشه قیمت بالا میگیرم. و شمعی میگیرم. 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2738
وا چرا استفاده نکردی  چی بود

اصلا بدرد نمیخورد اصلا مارکشم آشنا نبود تو ذهنم بمونه خیلی خشک بود من به مداد چشم فلورمار که چربه عادت دارم بهشم گفتم یه چیز تو مایه ها فلورمار بهم بده یه مداد خشک انداخت بهم

والا من هر تاپیکی میرم همه دو قلم جنس خریدن پونصد تومن  هیچ کسم تعجب نمیکنه والا دیگه من به خ ...

من یه ریمل خریده بودم ده تومن بعدهرکی میدید توچشمم میگفت وای چقدرقشنگ کرده مژه هاتو چه خوبه چندخریدی یکی دیگهم براخودش زدخیلی تعریف کردمن زده بودم میگفت مثه مژه مصنوعیه بعد که فهمید ده تومن خریدم تعجب کرد که چه خوبه خیلیاتاحالاگفتن بااینکه ریمل مارکم خریدن اما بدردنمیخورده

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
والا من هر تاپیکی میرم همه دو قلم جنس خریدن پونصد تومن  هیچ کسم تعجب نمیکنه والا دیگه من به خ ...

ببین من مداد پنج تومن.ریمل 30تومن.رژ 12تومن.کرم 50 تومن خیلیم ازش راضیم یذره هم نمیماسه مارک دوسه.ولی ضد آفتابم گرونه همینطور مرطوب کنندم چون زیاد استفاده میکنم.مرطوب کننده گلیسولید آلمانی عااالیه

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
من چند روزه رژم تموم شده این رنگو ده ساله استفاده میکنم ،جرات نمیکنم بخرم .هنوز با خودم کنار نیومدم ...

والا نمیشه ارزونم خرید بی کیفیته. مترو هم ک غیربهداشتیه. فکرکن یه مداد انقدر شد چند قلم بخریم ۳۰۰ میشه

من یه ریمل خریده بودم ده تومن بعدهرکی میدید توچشمم میگفت وای چقدرقشنگ کرده مژه هاتو چه خوبه چندخریدی ...

منم پونزده خریدم خیلی راصیم والا همین پونزده هم میدم مبخرم باز دلم برای شوهرم میسوزه میگم این بیچاره از صبح تا شب جون میکنه اون وقت من این پولا رو میمالم به صورتم

2706