2726

من یکی خریدم مداد چشم 30تومن .دوبار زدم انداختم سطل آشغال در عرض نیم ساعت پخش میشد با اسید هم پاک نمیشد.از وسط شکستمش ازبس عصبی شدم

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به جات امشب خوابم نمیبره ...ولی مبارکت باشه گلممم

آدم باید سرش توی حساب و کتاب باشداصلا بدون حساب و کتاب که نمیشود زندگی کرد بعضی ها فکر میکنند زندگی مثل خاله بازی های دوران بچگی شان خواهد بودهمه چیز را سرسری و سطحی می بینند در حالی که زندگی یعنی بیدار شدن های ممتد هفت صبح و به هزار در زدن و مثل چی کار کردن که آخر ماه قسط عقب افتاده نداشته باشی البته این ها فقط زندگی است،یا ساده تر بگویم حداقل زندگی است زندگی واقعی بیست و پنج روز هفت صبح بیدارشدن دارد ولی پنج روز هم حق داری ساعت زنگی ات را خاموش کنی و سرت را ببری زیر بالشت زندگی واقعی زندگی لذت بخش یعنی برای کسی تلاش کنی که وقتی حالت بد است وقتی نا میزانی یا در راه اشتباه قدم بر میداری چشم از تو بر ندارد و خودت و خودش را یک تیم تصور کند که محکوم است به بردن .بله من در این دنیا به فکر یک زندگی لذت بخش هستم نه فقط به فکر زندگی!
2728

والا من هر تاپیکی میرم همه دو قلم جنس خریدن پونصد تومن 

هیچ کسم تعجب نمیکنه والا

دیگه من به خودم شک کردم چرا لوازم ارایشی ارزون میخرم

دیشب یکی یه سایه و ریمل و رژ خریده بود ۲۸۰

هیچکسم نگفت وای چه گرون

یکی هم ریمل خریده بود ۱۳۰

من یکی خریدم مداد چشم 30تومن .دوبار زدم انداختم سطل آشغال در عرض نیم ساعت پخش میشد با اسید هم پاک نم ...

منم یه بار یه بلا این مدلی سرم اومد اونقدر فروشنده تعریف کرد خریدیم اونقدر استفاده نکردم انداختم سطل آشغال

والا من هر تاپیکی میرم همه دو قلم جنس خریدن پونصد تومن  هیچ کسم تعجب نمیکنه والا دیگه من به خ ...

اره حالا بمن ک رسیده همه میگن گرون خریدی.☺ والا اگ ارزون بخوایمم باید از مترو بخریم

2706