2737
2734
مثلا من قراره یکی بهم یک پولی بده چطوری بهش مثبت فکر کنم باخودم حتما بهم میده اینا فردا حتما میده ای ...

با خودت بگو فردا پولو میگیرم میرم باهاش فلان کارو میکنم(اگه قراره باهاش یه کاری انجام بدی)

گلفام رو اینجا منشن کنیم؟

ببین تو قسمت سرچ تاپیک بزن هرکس میخواد نی نی دار بشه بیاد تو. برو تو اون تاپیک لینکش رو گذاشته و تبلیغ کرده.چون تاپیک قفله خیلی خوبه فقط پیام های خودشه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه وقای من میدونم پول نمیاد دستم چجوری همچین فکری بکنم

خب منفیی دیگه

من یه مقدار پول گم کردم ناراحت شدم به همسرم گفتم پولم گم شده کاش زود جاش پر بشه

شب رفتیم خونه مادرشوهرم همون مقدار پولو بهم داد گفت من روز تولد نیستم اینم کادوت😊

2728

قانون جذب همون پشتكارو تداوم در تلاشت جهت رسيدن به هدفته اين طور نيست كه فقط با فكر كردن اتفاقى بيوفته! به قرل معروف با حلوا حلوا گفتن دهن شيرين نميشه 

ديد مثبت به نتيجه كار و همچنان تلاششش و پشتكار 

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست ...
2738