2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بله توضیح بدید...چطور هست اصلا و از پایه چه کارهایی باید کرد

باید به همه چیز مثبت نگاه کنی

مثلا من یکم پول پس انداز میکنم (۱۰۰تومن مثلا)وقتی میرم خرید چیزی رو که دوست دارم با ۹۰ تومن میشه خرید به خودم نمیگم وای اگه اینو بخرم پولم تموم میشه دیگه پول ندارم

اونو میخرم و با خودم میگم من هنوز کلی پول دارم میدونم امروز بهم پول میرسه

واقعا هم همین میشه

عزیزم پیشنهاد میکنم این تاپیک رو بخونی🧡💚

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=694147&slug=قانون-جذب-و-شکر-گزاری-و-رسیدن-به-آرزوها-خدای-بی-نهایت-مهربانی-در-کنارت&postId=78345655

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2714

گلفام ۵۴ به تاپیک داره کلا قانون جذب خیلی توپه ،منشن کن ببره تا بخونی،تاپیک قفله فقط خودش مطلب میزاره

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
یه خورده توضیح بده چکار میکنی 

فققققط مثبت اندیشی

من و همسرم یک ماهه برنامه میریزیم جمعه ها که بریم بیرون اما نمیشد،امروز صبح بیدار شدم با خوشحالی رفتم پرده رو کنار زدم لبخند زدم گفتم به به چه هوایی میدونم امروز یه روز عالیه

یک ساعت بعد بهم زنگ زدن که بیایین بریم بیرون،از صبح تا شب بیرون بودیم و کلی بهمون خوش گذشت و روزم عالی شد

باید به همه چیز مثبت نگاه کنی مثلا من یکم پول پس انداز میکنم (۱۰۰تومن مثلا)وقتی میرم خرید چیزی رو ک ...

مثلا من به دخترم بگم تو در آینده یک هنرپیشه موفق و مشهور میشی و این باور رو تو ذهنش بزارم این اتفاق براش میافته؟

ذهن انسان ابله مثل مردمک چشم میمونه، هر چقدر بیشتر نور بتابونی تنگ تر میشه.
گلفام ۵۴ به تاپیک داره کلا قانون جذب خیلی توپه ،منشن کن ببره تا بخونی،تاپیک قفله فقط خودش مطلب میزار ...

گلفام رو اینجا منشن کنیم؟

ذهن انسان ابله مثل مردمک چشم میمونه، هر چقدر بیشتر نور بتابونی تنگ تر میشه.
2706