1109
44
عنوان

غذاهای با طبع گرم

258 بازدید | 26 پست

خانم های خوشگل میشه یه چند تا غذای خوشمزه با طبع گرم بهم معرفی کنید ؟(متاسفانه من خودم اکثر غذاهایی که میخورم طبع سرد دارن)

خدایا هر کسی هر ارزویی داره که براورده شدنش به صلاحشه ،به حق عدالت و انصافت ارزوش رو براورده کن امین 

نخور دیگه 

هر چیز سردی رو با مصلح اون بخور 

بیکاری  درامد نداری دنبال کار بدون سرمایه ای بهت ایده میدم رایگان کار راه بنداز خیلی اسون     ایده از من کار از تو سود سی درصد برای من  هفتاد درصد برای خودت قرارداد شش ماهه      فعلا ایده های کار در منزل آموزش میدم هم اینترنتی هم غیر اینترنتی                    شعار من این است با پولدار کردن دیگران پولدار شویم    ارائه مشاوره در زمینه کار در خانه و .. طب سنتی و زناشویی

بعد زایمان چاق شدم اما با فیت شو تونستم 32 کیلو کم کنم اونم بدون قرص و دمنوش و ژل و گرسنگی:  

بیا عکسمو ببین

1082
1125
1114

خرما فراموش نشه 

بیکاری  درامد نداری دنبال کار بدون سرمایه ای بهت ایده میدم رایگان کار راه بنداز خیلی اسون     ایده از من کار از تو سود سی درصد برای من  هفتاد درصد برای خودت قرارداد شش ماهه      فعلا ایده های کار در منزل آموزش میدم هم اینترنتی هم غیر اینترنتی                    شعار من این است با پولدار کردن دیگران پولدار شویم    ارائه مشاوره در زمینه کار در خانه و .. طب سنتی و زناشویی
از بین گوشتا فقط گوشت کهره سرد نیس. اما اگه به عنوان دارو میخوای گرمی بخوری خیلی چیزا هست

اهان گوشت شتر هم بشدت گرمه

من ایمان دارم که تو هوامو داری خدا جون 💙 دوستای خوبم دعام کنید
1021