2733
2734

سلام چه تجربه اي داريد كه اشتباه كرديد اونكارو كرديد يا كار درست انجام داديد در رابطه با تربيت بچتون كه الان راضيين؟چيكارا كردين كه الان يه بچه ي مؤدب و موفق و حرف گوش كن و...داريد.تجربياتتونو بگيد ماهم استفاده كنيم.انشاالله حاجتروا شيد🌺🌺🌺🌺

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

هیچ وقت با گریه نزاشتم کارش رو پیش ببره😁

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

مهمترین تجربه اینکه سرکار نرید از دیگران توقع محبت به بچه را ندا۰شته باشید به بچه یاد بدید که همه پدر و مادرنیستن با شوهرتون بد حرف نزدید احترامش را نگه دارید بخاطر خواهر و مادر تو روی همسرتون واینسید به بچه نه شنیدن را بیاموزید بچه را گدای محبت نکنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مهمترین تجربه اینکه سرکار نرید از دیگران توقع محبت به بچه را ندا۰شته باشید به بچه یاد بدید که همه پد ...

يعني چي گفتي محبت نكنم بچرو؟!

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
تو أين شرايط چيكار بايد بكنم؟

من میزاشتم هرقدر دلش میخواد گریه کنه و ابدا بهش محل نمیذاشتم

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2738