2726
عنوان

چرامامانا اینجوری شدن؟؟😢

407 بازدید | 41 پست

دیروزمامانم زنگ زده که پاشو بیا اینجا منم گفتم نه شوهرم ناهارمیادخونه اگ شد بعدازظهرمیام.دیگ هم زنگ نزد یبارم ک من زنگ زدم‌جواب نداد. بعدش ساعت۶خواهرم زنگ زده خاله ها اینجان واسه شب میمونن پاشوبیا اینجا داداشم اومد دنبالم رفتم دیدم بلههه همه خاله ها اونجان.فهمیدم ظهر همه اونجا بودنو تولدخواهرکوچیکم بوده امادریغ از یذره کیک که برامن بزاره.بعدم وسایل داده مامان بزرگم گفته فردا آش درست کن تا مابیایم اونجا یعنی امروز. امروزم باهمه خاله هام اونجابودن دورهم یه زنگ یا پیام به من نداده.توگروه خانوادگیم ک گفتم دلم آش میخواسته هیچی جواب نداده.منم کلی دلم گرفت عصری نشستم کلی گریه کردم

تموم دنیا یک طرف تو یک طرف عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخی  راست میگی آدم دلش میگیره😢😢😢همیشه رفتارش اینجوریع؟

نه وقتی خواهرم میاد ازشهرستان چند روز میمکنه اینجوری میشه.قشنگ میشینه کلی از منو شوهرم پیش مامان بابام بد میگ.مطمعنم

تموم دنیا یک طرف تو یک طرف عزیزم

من بودم قهر میکردم جواب تلفناش هم نمیدادم . تا سر گلایه باز شه و با جیغ و گریه حرفامو میزدمو قط میکردم . 

یبار تو تاهلم همچین اتفاقی افتاد من البته دچار سو تفاهم شده بودم شوهر عوضیم اذیتم کرده بود فک کردم رفته عروسی با زنداداشمو منو نبرده . 

هیچ  
اصلا بحث کیکو آش نیس حرفه من اینه که چرا انقدر بهم بی توجهی میکنه.اگ بدونید امروز چقدر دلم آش میخواس ...

ای بابا منکه تازه عروسی کردن دریغ از ی زنگ زدن 😔😔😔

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    
2706