1110
44
عنوان

خیلی زشته مسخره بازی درمیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 34 پست
هیچی یه تاپیک دیدم راجع به فرورفتگی بالای مقعدپرسیدم چون تاحالا بهش فکرم نکرده بودم گفتم به وقت مشکل ...

منم دارم و هیچ عیبی نداره متخصص هم رفتم کفت فقط بخاطر زیبایی میتونی عمل کنی اگه مشکل داری باهاش

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  مامان  فدات بشه بی صبرانه منتظر شنیدن صدای قلبتم عزیزدلم 😍😍😍

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1037
عزیزم سوالت خوب نبود.بد بود.ادم باید بسنجه چی رو باید بپرسه توی یه جایی عمومی که مردهم هست.کارتو بد ...

خوب یه تاپیک باهمین عنوان دوسال پیش بودش اونجاهمه باحترام جواب دادن عنوان چی میتونستم بنویسم خوب مشکلم اینه دیگه!!

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای قلب نینیم دعامیکنین😍😍
بچه ها بخداقربانعلی توتاپیکه پست منوپسندید

پست منم لایکید اینجا

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد 👰🤴تیکر جشنمونه
8
بچه ها بخداقربانعلی توتاپیکه پست منوپسندید

کیه این

منم.لایک کرده

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷لال که نیستی عزیزم درست تلفظ کن.آفرین😎😎گفتن که اسی رو هم اضافه کنم😤😤😤👈👈👈راستی زنِ شهید حججی هم ازدواج کرد،گفتم خبر بدم،بچشونم پیشِ منه نگران نباشید😎😎😎
یه پسرچوپانه زن میخواد الاغم داره 

ای وای😂😂😂😂

فک نکنم بابا

توی نی نی سایت چکار میکنه اخه

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷لال که نیستی عزیزم درست تلفظ کن.آفرین😎😎گفتن که اسی رو هم اضافه کنم😤😤😤👈👈👈راستی زنِ شهید حججی هم ازدواج کرد،گفتم خبر بدم،بچشونم پیشِ منه نگران نباشید😎😎😎
ای وای😂😂😂😂 فک نکنم بابا توی نی نی سایت چکار میکنه اخه

خودم دیدم گفت زن میخوام همه مسخرش کردن جز یه نفر باهاش صحبت کرد بهش گفت پس خودتومیخوام

همه هست آرزویم که ببینم ازتورویی              چه زیان توراکه من هم برسم به آرزویی      
خودم دیدم گفت زن میخوام همه مسخرش کردن جز یه نفر باهاش صحبت کرد بهش گفت پس خودتومیخوام

واااااای خدایا

دلم😂😂😂😂😂😂😂

1091