1109
44

پلویی برنجی

من یک عدد نی نی سایتی هستم من دارای قد180 وسی کیلو وزنم بسیارزیبا و دلفریبم باچشمانی رنگی من شوهری بسیارپولدارباشغلی بسیار رده بالادارم که درخواب ندیدی ماهی 120 میلیون در ماه درآمد 119 و نیم میلیونش بابت قسط میرود و نمیرسد ما خیلی پولللللللداررررریم از همه شما بالاترم تا کورشود چشمانت که نمیتوانی ببینی😏 من گیاه خوارم در عمرم گوشت نخورده ام حالم از گوشت به هم میخورد در وعده های غذایی دو قاشق غذا بیشتر از گلوی من پایین نمیرود اینهمه هم در گوشت و مرغ فروشی ها صف کشیده اند خرزوخان و مشش ممد قلی هستن😏 همین شوهر رده بالا وپولدار مدام به من خیانت میکند گوشی من 50 میلیونی است من ازمبل استیل و طلای زرد که مال داهاتی هاست متنفرم چون من یک باکلاس تهرانی ام خانواده خودم بسیار لاکچری و اصیلنداما خانواده شوهرم کوتوله هایی زشت و کثیف و پرازویروس ونجاستند اماشوهرم که ازهمین خانواده پر از نجاست است و از ژنتیک انهاست یک جنتلمن ضدعفونی شده باقد250 و چهره ای دلرباس تمام خواهر شوهر مادرشوهرای عالم عفریته هستن به جز من و مادربی آزارم من تنهازنی هستم که در دنیایک شوهرتحفه دارم که همه زنان سعی درربودنش رادارند  من درشش سالگی ازدواج کرده ام و اندازه زن80 ساله میفهمیدم واکنون دانشجوی دکتری.کور شود هر آنکه نتواندبرتری من راببینددرکف یک سایت مجازی  

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

892
8
1114

همه مدل خورشتی نونی هفته ای  یکبار ماهی یه بار گوشت یه بارم مرغ 

بقیشو نونی مثلا کوکو یا شامی گوجه بادمجون میرزا قاسمی  خوراک و‌...

آنیا مامان خوش اومدی به جمعمون ،چقدر مامانو آروم میکنی و بابارو امیدوار شیرینی من   

فقط املت میدن غذای شاهانه 

بیکاری  درامد نداری دنبال کار بدون سرمایه ای بهت ایده میدم رایگان کار راه بنداز خیلی اسون     ایده از من کار از تو سود سی درصد برای من  هفتاد درصد برای خودت قرارداد شش ماهه      فعلا ایده های کار در منزل آموزش میدم هم اینترنتی هم غیر اینترنتی                    شعار من این است با پولدار کردن دیگران پولدار شویم    ارائه مشاوره در زمینه کار در خانه و .. طب سنتی و زناشویی
1058