2726
عنوان

عکس+ی راه حل عالی برای درمان لک و جای جوش صورتاتون خانوما😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 52 پست
لک بارداری اساسش هورمونیه ک خداروشکر میگی درمون شده قطعاخانوما تودوران بارداری هورموناشون بهم میریزه ...

ممنونم بهش پشنهاد میدم امیدوارم خوب بشه.چون اعتماد بنفسشو گرفته مدام درگیرشونه😢

تیکر تولد دخملمه👼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بدنم اره پررربود ازجوش ولی دکتر دودوره بهم قرص دادکامل خوب شدم جاشونم بااین لوسیون رف.سری اول قرص کو ...

تنبلی تخمدان داری؟

پس این قرصا 2سال خوردی و این لوسیونم استفاده کردی که نتیجه گرفتی 

آرامش

من نازایی دارم پریودم نامنظمه ۲۲سالمه یعنی حتی روی دستامم جوش میزنه پشت گردنم روی ساق پام توسینم توصورتم یعنی زندگی ندارم بعد جوشای زیرپوستی ک خیلی درد دارن صورتمم همش لک کوچیک قهوه ای شده بخدا اعتمادبنفسموازدس دادم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
تنبلی تخمدان داری؟  پس این قرصا 2سال خوردی و این لوسیونم استفاده کردی که نتیجه گرفتی

تنبلی تخمدانونمیدونم والافقط میدونم منظم نیس.ولی هورمونام هنوخوب نشده چون لک داره بدنم.باقرصاولوسیون فقط جوش وجای جوشام کاملاخوب شد

عشق یعنی اِبی:)❤
کمرم وبازوهامم داش بازم جاشونوبرد البته مدت زیادی استفاده کردم براشون تقریبا یسالونیم

فقط ازهمین استفاده کردی؟

منم یه بازوم و کمرمو با سنم جای جوش داره من تنبلی تخمدان دارم که مشکل هرمونیه 4سالونیمه درگیر جوشم  

آرامش
من نازایی دارم پریودم نامنظمه ۲۲سالمه یعنی حتی روی دستامم جوش میزنه پشت گردنم روی ساق پام توسینم توص ...

حتمابرو ی دکترخوب ک بهت قرصای تنظیم کننده هورمون مث اسپیرونولاکتون بده.اگه اهوازی ک ی دکتربهت معرفی میکنم توخاص نگن تبلیغه.خوب میشی عزیزم نگران نباش اگه دکترخوبی گیربیاری کمترازدوسال خوب میشی

اتفاقا  من  از  این سرم ضد لک اربوتین بزک  دارم می زنم  خیلی هم عالی  تونسته لک و کک و مک هامو درمان  کنه
این هم خوبه دوستان  اگه کسی  مشکلی  داره میتونه ازش  استفاده کنه  چون هیدروکینون نداره  و بعد ز  درمان بدون بازگشت 

فقط ازهمین استفاده کردی؟ منم یه بازوم و کمرمو با سنم جای جوش داره من تنبلی تخمدان دارم که مشکل هرمو ...

خب توبایدبری دکتربهت بگه اخه من اسپیرونولاکتونم استفاده میکردم😢😢

2706