2410
2553

سلام سلام  

دوسه سال پیش برالکهای هورمونی بدنم رفتم دکتریسری قرص داد این لوسیونم داد.من برابدنم استفاده میکردم زیادتاثیرنداشت چون قطعاتامشکل داخلی حل نشه پوست بطورکامل خوب نمیشه اخه قرصاروادامه ندادم  بگذریم...

روصورتم چنتاجای جوش قهوه ای بودگفتم براصورتمم ازش استفاده کنم تااا این ک بعددوماه هرکی منومیدیدمیگف چ پوست صورتت قشنگ شده  

الانم بعد ی سال قطع کردنش هیچکدوم ازلکهای صورتم برنگشته

اسمش لوسیون بدن اریکه هس(لوسیونه ن کرم!)

دوسال پیش هم۷۵تومن گرفتم الان اطلاع ندارم ازقیمتش

خییلیم بصرفه س ی قوطی کافیه ک ب نتیجه برسیدالبته اگه مشکلتون فقط پوسته وکبدچرب یابی نظمی هورمونی یاهرچیزدیگه نباشه

سوالی دارین درخدمتم خوشکلا  

عشق یعنی اِبی:)❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
یادمه چند وقت پیش یکی همچین تاپیکی زده بود شما اومدی همینو معرفی کردی  ذخیرش کردم،ولی هنوز نخر ...

اره دقیقاخودم بودم ازخیلی وقته توذهنم بودبیام تاپیک بزنم دربارش  بله روش نوشته واس بدنه ولی من براصورتم استفاده کردم

خاهر من لک بارداری زده..۸ساله بیواره شده هزکاری ک ب فکرت برسه انجام داده همه ازمایشهای هورمونی انجام ...

لک بارداری اساسش هورمونیه ک خداروشکر میگی درمون شده قطعاخانوما تودوران بارداری هورموناشون بهم میریزه.ازاین استفاده کنه خداییش بدون اغراق کامل خوب میشه 

جوش ولکت واسه مشکل هرمونی بود یا این حل شد؟ دیگه هیچوقت جوش نزدی؟

بدنم اره پررربود ازجوش ولی دکتر دودوره بهم قرص دادکامل خوب شدم جاشونم بااین لوسیون رف.سری اول قرص کوراکنه داد سری دوم یادم رف هردوره مصرفش یساله بود.ولی خب میگن این قرصاعوارض خودشوداره مث نازایی اینا 

2706