2733
2734
عنوان

بدو بدو عکس گذاشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر یعنی هر تابلو ۱۰۰ تومن؟ قشنگه ولی من ۱۰۰ نمیدم براشون

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
بچم دارررم😌😌😌😌 ولی ببینیم میگی نوزده سالمه. انقد خوب موندم. بخداا

چرا کسی نمیاد نظر بده، البته شما لطفکردی نظرتو گفتی، ولی چرا کسی نمیاد موضوع خاله زنکی چی به نظرت میاد بزنم ملت جمع شن

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂
بچم دارررم😌😌😌😌 ولی ببینیم میگی نوزده سالمه. انقد خوب موندم. بخداا

ماشالله بجونت😙😙😙

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2738
ممنون، بابت نظرتون، حاضرین 100 تومنم بدین

نه

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
تا ۵٠ تومن چی

۳۰،۲۰ تومن خوبه😂😂😂😂

تا ۵٠ تومن چی

اره پنجاه به پایین خوبه

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2706