2726
عنوان

بدو بدو عکس گذاشتم

1075 بازدید | 49 پست

این دو مدل عکس با میخ و نخ درست میشن، مدل عکس بالایی قشنگ تره یا پایینی؟ شما حاضرین تا 100تومن پول بابت این تابلو ها بدین، حاضرین این تابلوها رو تو خونتون نصب کنین، میخام ببینم ارزش داره برم یاد بگیرم، البته بلدما ولی کارهام پر از اشکاله، میخام بازار کارش رو بسنجم، اخه یکی از فامیلامون گفت اگه بازارش خوب باشه کمکم میکنه تا درست کنم بفروشم

لطفا هرکی وارد تاپیکم شد نظرش رو اعلام کنه، پیشنهادی چیزی هم دارین ممنون میشم بگید، عکس های بیشتری هم دارم اگه بخاین میذارم

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ادم و هول نکنید تو روخودا

والا😂😂😂😂😂

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

عالی ین

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
هوا سرده. زمین لیز. یهو بسوریم چیزیمون بشه. دیگ حالی ب ادم میمونه ن والا. احوالی ب ادم میمونه ن ...

خخخ😂

بیا تاپیک آخریم کمی سیاست یاد بگیر،متاهلی؟

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706