1147
648
عنوان

بدو بدو عکس گذاشتم

291 بازدید | 49 پست

این دو مدل عکس با میخ و نخ درست میشن، مدل عکس بالایی قشنگ تره یا پایینی؟ شما حاضرین تا 100تومن پول بابت این تابلو ها بدین، حاضرین این تابلوها رو تو خونتون نصب کنین، میخام ببینم ارزش داره برم یاد بگیرم، البته بلدما ولی کارهام پر از اشکاله، میخام بازار کارش رو بسنجم، اخه یکی از فامیلامون گفت اگه بازارش خوب باشه کمکم میکنه تا درست کنم بفروشم

لطفا هرکی وارد تاپیکم شد نظرش رو اعلام کنه، پیشنهادی چیزی هم دارین ممنون میشم بگید، عکس های بیشتری هم دارم اگه بخاین میذارم

هیچکس دوست ندارد بمیرد ولی همه میخاهند به بهشت بروند،ای انسان ها!  برای رفتن به بهشت اول باید مرد  

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1157
ادم و هول نکنید تو روخودا

والا😂😂😂😂😂

شخصیت من رو با برخوردم اشتباه نگیر... شخصیت من چیزی ست که من هستم!              اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی!!  خدایا هزاااااااران بار شکرت😍😍😍
من دوس ندارم هیچ وقتم ۱۰۰ تومن نمیدن بهش نهایتش ۱۰ تومن

😦 اخه چوب زیرش کمه کم 50تومنه

هیچکس دوست ندارد بمیرد ولی همه میخاهند به بهشت بروند،ای انسان ها!  برای رفتن به بهشت اول باید مرد  
8
والا😂😂😂😂😂

هوا سرده.

زمین لیز.

یهو بسوریم چیزیمون بشه.

دیگ حالی ب ادم میمونه ن والا.

احوالی ب ادم میمونه ن بلا😅😅😂😂😂

در بدترین روزها امیدوار باش.که همیشه از سیاه ترین ابرها بارون میباره💞
هوا سرده. زمین لیز. یهو بسوریم چیزیمون بشه. دیگ حالی ب ادم میمونه ن والا. احوالی ب ادم میمونه ن ...

خخخ😂

بیا تاپیک آخریم کمی سیاست یاد بگیر،متاهلی؟

شخصیت من رو با برخوردم اشتباه نگیر... شخصیت من چیزی ست که من هستم!              اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی!!  خدایا هزاااااااران بار شکرت😍😍😍

وا چرا کسی نیست، لطفاً نظر بدین اگه 10تا صفحه پیش بره قول میدم عکس خودمو بدم😂 اشانتیون😂

1167
خخخ😂 بیا تاپیک آخریم کمی سیاست یاد بگیر،متاهلی؟

بچم دارررم😌😌😌😌

ولی ببینیم میگی نوزده سالمه.

انقد خوب موندم.

بخداا

اووووو مگ اورانیوم غنی کردی😐😐😐😐

اخه کاره دسته،  زحمت داره، تخته ی زیرش هم گرون در میاد دیگه

اخه کاره دسته،  زحمت داره، تخته ی زیرش هم گرون در میاد دیگه

بهتر نیست بری تو کار میناماری ک سابقش خوببه.

اخ اینکار الان رو مود .بعد ک از مود بره......

استارتر یعنی هر تابلو ۱۰۰ تومن؟ قشنگه ولی من ۱۰۰ نمیدم براشون

835