2410
2553
عنوان

شوهرم خیلی خواهرشودوس داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1552 بازدید | 68 پست
بدم مياد بعضی خواهرا بعد ازدواج داداششون میوفته یادشون داداش دارن 

ببخشید ها مگه قبل از ازدواج تو خانواده اونا بودین  کسی که از اول  دشمنی داشته باشه بعد ازدواج هم همونجوره   کسی که دلش واسه داداشش ره بعدش هم همونجوره

دعواهای بچگی خواهر برادری هم  بازهم برای طرفین خاطره است 

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اين موضوع م م ه خوردن خيلي جديدا توي ني ني سايت مد شده

آره مردم یه جوری شدن برادر شوهر منم بیست و چهار سالشه بعضی وقتا با مامانش و مادر بزرگشون یه شوخیای میکنه واقعا خجالت میکشم من بجا اونا سعی میکنم محلو ترک کنم

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2720
آره مردم یه جوری شدن برادر شوهر منم بیست و چهار سالشه بعضی وقتا با مامانش و مادر بزرگشون یه شوخیای م ...

اره بعضيا مدل شوخياشون از نظر ما خوب نيست 

منم واقعا دوست ندارم 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
ببخشید ها مگه قبل از ازدواج تو خانواده اونا بودین  کسی که از اول  دشمنی داشته باشه بعد ازد ...

حتما دیدم که میگم 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

فاطمه!!!!!!!! به همه تایپکات دقت کن همشون شده خواهرشو دوس داره مادرشو دوس داره برادرزاده شو دوس داره ب فکر اوناس ....با هیچکی صلح نداری چیکار کنه خانوادشو بندازه دور تو راضی میشی؟   مثلا تو مادرتو یا برادرتو دوس نداری ...توروخدت بس کنید این. خاله زنک بازیارو ک همه راه انداختن اینجا ..چون طرف زن گرفته مادرش نباید مهم باشه یا خواهرش؟ ...زیادی تحت تاثیر اینجایی فاطمه ....حالا اینا ب کنار باز بحث خرید کردن راه انداختی دفعه پیش تجربه نشد برات؟...

2714
عزیزم  زندگی  به خودتون تلخ نکنید  دعوت شدی برو فردا   باهم برید خرید ...

دعوت نشدم که☹☹☹☹☹

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

گلم جایگاه شما فرق داره..اینکه غصه نداره دختر خوووب

من خیلی ذوق میکنم که شوهرم به خواهراش و مادرش محبت میکنه این نشون دهنده این هست که این مرد چقدر خانواده دوسته.

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
فاطمه!!!!!!!! به همه تایپکات دقت کن همشون شده خواهرشو دوس داره مادرشو دوس داره برادرزاده شو دوس داره ...

نمیدونم اخه ظهرگفت میریم عصرچیزی نگفت گفت پیش دوستمم

وای خدا چه بد     بهتر که نرفتی   خوب نامزدت بیچاره گناه نداره مادر شوهرت باید ...

اره ازمادرشوهرم بدم میاد خیلی نامرده

2706