1147
648

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1158

چ حرفا میزنید مث اینکه قبل ازینکه تو زنش بشی اون خواهرش بوده هاااااااااا

تو دیگر خوب نخواهی شد و تا آخر عمر درگیر من خواهی بود...                                                        انکار نکن !!!!!...   مقایسه ترا از پای در می آورد....

من یه خواهرشوهرم 

اگه داداشم به من محبت نکنه و دوستم نداشته باشه منم سرد میشم نمیتونم به خودشو و زنش و بچش محبت کنم که ....

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

محبت خواهر و برادر و مادر و فرزند 

با محبت زن و همسر 

از زمین تا آسمون فرق داره !

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
8

داداش من عاشقمه، منم واقعا دوسش دارم بی حد  مرز. ازهرجا ک بیاد اول باید منو بغل کنه بوسم کنه. فک کنم با این خساب زن داداش ب مرگم راضی بشه فقط

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد 👰🤴تیکر جشنمونه
1103

شما برادرت رو دوست نداری؟

نمیخوای داداشت دوست داشته باشه؟

دوست داشتن هرفردی تو زندگی جایگاه خودش رو داره   هیچ وقت خواهرش جای شمارو نمیگیره   شما جای خواهر رو  رغیبت نیست ها

من دلم  واسه داداش هام میره  خب اگه  یه وقت کم محلی کنن بهم دق می کنم   چون از خون خودم هستن 

خودم به شوهرم میگم به ابجیت زنگ بزن حالش رو بپرس  گاهی بریم  شهرشون  بچه هاشون رو می بریم بیرون دور دور    مگه چه اشکال داره

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
عزیزم هیچکس که جای شما رو تو قلبش نمیگره اونم خواهر جایگاه خودش داره  فاطمه جون آخر رفتی ...

نه نرفتم هرچی میگی نمیرم میگم مادرت زنگ بزنه دعوت کنه اصلنم دوس ندارم برم😞😞😞😞😕😕😕😕

1170