2733
2734

خونمون رو گذاشتیم فروش قیمتها کمی افت کرده به نظرتون با این قیمت فعلی بفروشیم یا منتظر بشیم بالا بره بفروشیم چون به پولش شدیدا نیاز داریم اگه بیشتر بره مشکل مالیمون حل میشه ولی با قیمت الان نه

خونه داره میاد روز به روز پایین سه ماه پیش من گفتم بعثی کاربرا باور نکردن الانم میگم قیمت مسکن میاد پایین و بعد میره تو رکود تا نهایت سه ماه دیگه و بعد خرید و فروشی نمیشه مثل سال 88

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کم نشده داره بازمیره بالا همسرم بنگاه داره 😊😊😊

شوهر من بساز بفروشه خونه های تازه ساز از متری 12 میلیون تومن  شده متری 10 تومن این یعنی تو هر خونه 200 میلیدن ضرر برا ما 

نزدیک یک ماه پیش گفتن میره تو رکود .چون قیمت ها خیلی بالاست قدرت خرید مردم پایینه

معلوم نیست.هیچی معلوم نیست!

من همین یک نفس از جرعه ي جانم باقيست⚘آخرين جرعه ي اين جامِ تهي را تو بنوش..💛
2738
شوهر من بساز بفروشه خونه های تازه ساز از متری 12 میلیون تومن  شده متری 10 تومن این یعنی تو هر خ ...

توشهرستان تازه بالا میره ازتهران تا بیاد شهرستان های لب مرزیکسال طول میکشه

خدایا شکرت 😍😍😘😘
توشهرستان تازه بالا میره ازتهران تا بیاد شهرستان های لب مرزیکسال طول میکشه

من شهرستانم تهران نیستم که مشهدم 

چه جوری میشه خونه ارزون بشه وقتی مصالح ساختمانی روز به روز داره گرون میشه

ارزون شده اهن کیلویی 900 بود الان شده کیلویی 700 ایزوگامم ارزون شده کلا مصالح نسبت به دوماه پیش اومده پایین البته خونه ها از 6 ماه پیش تقریبا یک و نیم برابر شده ولی دیگه تهشه جا نداره گرون تر بشه 

2706